×
Menu

Roller derby brusle

Dobré vědět

Co jsou to rollerderby brusle?

Roller derby brusle jsou navrženy tak, aby vám poskytly flexibilní jízdu při účasti v derby zápase. Derby brusle jsou známé svým nízkým střihem a krátkým rozvorem koleček, což umožňuje lepší manévrovatelnost a flexibilitu. Brusle také mají polstrování, které zajišťuje pohodlnost a poskytuje ochranu před tvrdými nárazy.

Derby brusle mohou být vyrobeny z kůže, umělé kůže (koženky) vhodné pro vegany nebo z nylonu, což zaručuje kvalitu a odolnost boty.

Jak by měly derby brusle sedět?

U derby bruslí je důležité, aby bota byla těsná, ale zároveň pohodlná. Některé modely mají dokonce tepelně tvarovatelnou botu, což poskytuje skvělé upevnění vaší nohy. Tuto vlastnost je ale potřeba ověřit u jednotlivých modelů zvlášť.

Jakou velikost derby bruslí si tedy pořídit? Pamatujte, že všechny značky vyrábí své brusle trošku odlišně a bohůžel neexistuje jednotné číslování pro všechny modely, které nabízíme. Proto je důležité zkontrolovat tabulku velikostí jednotlivých modelů, abyste se ujistili, že vám vybrané brusle správně padnou.

Pokud si chcete přečíst více o derby bruslích a kolečkách na derby, přečtěte si našeho průvodce Jak si vybrat kolečkové brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky