Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Rash Guards

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Rash guard trička poskytují ochranu za všech okolností

Často můžete vidět surfaře, wakeboardisty, nebo jiné nadšence do vodních sportů nosit rash guard. Narozdíl od neoprenu, který vás udržuje v teple, rash guardy se nosí pro ochranu pokožky.

Hlavní ochranou, kterou rash guard nabízí je ochrana proti slunci. Těsně pletená lycra blokuje UV paprsky před dopadem na vaši pokožku a tedy chrání před spálením. Rash guard s dlouhým rukávem chrání větší část kůže, ale jsou tu i rash guardy s krátkým rukávem.

Ochrana proti odření kůže o váš surfboard je druhým benefitem nošení rash guardu a je taky tím odkud nese rash guard svůj název. Surfaři tráví hodně času ležením na prkně při pádlování a bez lycra trička, tření může způsobit nepěkné spáleniny.


Rozdíl mezi tričkem na plavání a rash guardem

Trika na plavání také spadají do této kategorie, ale jsou obvykle volnější a běžnějšího střihu. Volný střih je dělá pohodlnějšími na nošení při pobytu na pláži, nebo koupání se. Rash guard sedí těsněji, takže je tam méně přebytečného materiálu omezujícího váš pohyb při surfování.

Rash guardy a trika pro muže, ženy a děti jsou tu v mnoha barvách a stylech, stačí si prohlédnout naši kompletní nabídku. Pokud hledáte trika, která poskytnou kromě ochrany také nějaké teplo, koukněte na naše neoprenové topy.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky