×
MENU

Náhradní díly na kolečkové brusle a příslušenství

Všechny náhradní díly na brusle najdete u nás

Buďte připraveni. Buďte připraveni. Buďte připraveni. Nic nezkazí výpravu do skateparku víc, než rozbitá brusle. Nefunkční osička nebo zadřená ložiska drasticky mění vaše sportovní plány. Proto je dobré být připraven na všechno a včas si pořídit všechny základní náhradní díly na kolečkové brusle.

Na této stránce najdete náhradní díly na kolečkové brusle a příslušenství, které je zapotřebí k údržbě a neustálé obnově kolečkových bruslí a trekových bruslí. Nechybí zde ani větší náhradní díly, jako jsou kolečka a brzdy, nebo menší díly pro kolečkové brusle jako ložiska a spacery.

K údržbě a čistění vašich bruslí jsou perfektní různé oleje a spreje, speciálně určené pro kolečkové brusle, které si u nás můžete objednat. Pokud se věnujete slalomu, určitě se vám budou hodit kužely k vybudování tréninkové slalomové dráhy. Ani pohodlí v bruslích není dobré podceňovat, proto vám nabízíme též vložky a výstelky do bot.

Náhradní díly pro brusle trekové i kolečkové brusle

Když se poprvé objevily trekové brusle, rychle začaly vznikat různé typy bruslí pro jízdu po asfaltu, a proto vám nabízíme náhradní díly pro kolečkové brusle napříč všemi odvětvími tohoto báječného sportu.

Právě se nacházíte v hlavní kategorii s náhradními díly a příslušenstvím pro kolečkové brusle. Pro výběr konkrétních náhradních dílů klikněte na požadovanou subkategorii a prohlédněte si naší nabídku.