Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Náhradní díly pro inline brusle

Jak dlouho mi vydrží náhradní díly na inline brusle?

Většina dílů vašich inline bruslí pravděpodobně vydrží dlouho. Jejich životnost závisí především na kvalitě dílů, typu bruslení, kterému se věnujete, a na tom, jak často na brusle jezdíte.

Například aggressive inline bruslař, který provádí skoky a bruslí pětkrát týdně, bude muset boty a rámy vyměnit za méně než rok. Naproti tomu u příležitostného fitness inline bruslaře, který chodí bruslit jednou týdně, mohou brusle vydržet i více než deset let.

Kolečka inline bruslí jsou často prvními komponenty, které průměrný inline bruslař vymění. Lze je snadno vyměnit a lze je nalézt v různých tvarech a velikostech, aby vyhovovala všem jízdním stylům. Klíčem k dlouhé životnosti dílů inline bruslí je jejich čištění a údržba. Díly, jako jsou ložiska a osičky, je třeba pravidelně kontrolovat a čistit, aby se na nich nehromadily nečistoty.

Kdy vyměnit díly inline bruslí

Přezky inline bruslí časem erodují a v konečném důsledku se mohou zlomit. Hlava přezky vydrží velmi dlouho, pokud je vyrobena z kovu, ale pokud je vyrobena z plastu, může poměrně snadno prasknout. Zvažte pořízení náhradních místo výměny celé boty.

Ostatní součástky, jako jsou tkaničky a brzdy, časem a používáním korodují. Čím více bruslíte, tím užitečnější je mít po ruce náhradní díly. Opotřebované tkaničky vám nebudou dostatečně dobře utahovat botu. Opotřebované brzdy nebudou správně fungovat a nezpomalí vás tak, jak potřebujete.

Pokud hledáte náhradní díly pro trekové brusle, podívejte se raději do kategorie náhradní díly pro kolečkové brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky