×
Menu

Oblečení

Stylové oblečení a obuv

Je oblečení na skate důležité? Ano! Skatewear a streetwear je pohodlné oblečení, extrémně odolné, je cool a má nadčasový design, který dominuje současné módě a je oblíbeným stylem mnoha aktivních lidí.

Skate oblečení, jako mikiny, boty, trička a kšiltovky se dostalo až na vrchol světa módy, ale přitom nic nezmizelo z jeho kvality, která odpovídá kořenům této módy - skatingu.

Volné džíny a široká trička nebo slim fit džíny a košile - všechny tyto střihy jsou součástí streetwear, módního odvětví s mnoha styly a fanoušky napříč celou společností - od skateboardistů až po business manažery.

Velký výběr značek

Vybrali jsme nejlepší a nejpůsobivější designy od všech našich značek, abychom vám vždy dali k dispozici výběr z nejnovějších kolekcí skatewear a streetwear a obuvi na skate. Vybírejte ze stovky produktů, jako jsou kalhoty, trička, trička s dlouhým rukávem, košile, bundy, zimní oblečení, čepice, kšiltovky a ponožky.

Nechybí ani další módní a praktické doplňky jako jsou sluneční brýle, přívesky na klíče, potítka na zápěstí a mnoho dalšího. Vyberte si kousek, který vám dá vyniknout v davu.

Made for skating...

Co vám nabízíme, to sami nosíme, proto si můžete být jisti, že naše oblečení a obuv jsou té nejvyšší kvality, kterou vyžadují skatové sporty.

Jsme přesvědčeni, že streetwear a oblečení na skateboad by nemělo být výhradou jen dospělých, a proto nabízíme naše nejoblíbenější skate oblečení a obuv také v dětských velikostech.

Neustále hledáme nové cool designy a báječné značky, proto k nám čas od času zaskočte a podívejte se, co se objevilo nového na našich stránkách.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky