×
Menu

Oblečení

Čím se liší oblečení na skateboard?

Pro skate oblečení a streetwear je typický pohodlný střih, vysoká odolnost a nadčasový design. Skate oblečení, jako jsou trička, boty, kšiltovky a čepice, se dostalo až na špičku světa módy a dodnes je jedním z dominujících stylů oblečení. Tato popularita vedla k tomu, že skatové oblečení a boty nosí nejen skateboardisté.

Jaké oblečení skateboardisté nosí nejradši?

Jedná se o skateboardisty, takže žádná uniforma a předepsané oblečení! Každý si může nosit, co chce, ale většina lidí kolem kolečkových sportŮ se shoduje, že skate oblečení by mělo být odolné, prodyšné a pohodlné. Ať už se jedná o tričko, triko nebo mikinu, skate trika a spol jsou široká a volná, aby vám zaručila maximální volnost pohybu. kalhoty nebo radši kraťasy? Jezdci, co jezdí ve skate kraťasích, zpravidla chtějí o něco větší flexibilitu. Na druhou stranu skate džíny chrání kůži o něco více.

Proč nosit skate boty?

Důležitou součástí šatníku každého skateboardisty jsou jeho boty. Nejlepší boty na skate mají plochou podrážku, která vůbec neklouže a poskytuje optimální kontrolu nad skateboardem. Boty na skateboard jsou tenčí ve srovnání s běžnějšími botami a teniskami, abyste mohli s vaším prknem lépe komunikovat. Některé modely využívají nejmodernější technologie při výrobě stélky, která pomáhá absorbovat celou řadu nárazů.

Od širokých džínů a širokých triček až po úzké džíny a košile, skate oblečení pokrývá širokou škálu stylů a je tu pro každého něco.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky