×
Menu

BMX Pláště

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr kola
Šířka pláště
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Kvalitní BMX Pláště: Bez nich nepojedeš

Pořádný pár pneumatik na BMX kolo je důležitý pro tvůj zážitek z jízdy. Poctivé BMX pneumatiky dodají sebevědomí pro dělání triků, které tě jako jezdce posunou dále, protože se nebudeš muset bát, jestli tvá kola to kruté zacházení vydrží.

Pneumatiky pro freestylové disciplíny na BMX jako je flatland a street BMX jsou navržena s vysokou odolností a stabilitou pro triky na rovném a čistém povrchu.

Jak vybrat správnou velikost plášťů pro BMX

Pláště a kola pro Freestyle BMX kola jsou k dispozici ve velikostech 12'' až 29''.

Nicméně 20'' je nejběžnější a nejvíce preferovaná velikost. Pokud jsi dítě pod 12 let, pak by asi nebyl špatný nápad pořídit si pár menších pneumatik na BMX kola.

The BMX range is typically between 1 '' and 2.4 ''. Velikost BMX is available in the product range. This shower is suitable for all types of clothes.

Vzor places the list in the preview of the model. The BMX band has a very large range of features that are well maintained. Ministering services will help you to resolve your issues in a timely manner. The Freestyle BMX bike collar has a sleek finish that makes it a great way to save weight.

Do you have any spare parts for pumping BMX pneumatics?

Kolik vzduchu bych měl do pneumatik dostat? We support the control of the PSI and two pneumatic tires. This has been shown to be a great success on the beach today.

SkatePro