×
Menu

BMX Pláště

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr kola
Šířka pláště
Skládací
Tlak v pneumatice
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Kvalitní BMX Pláště: Bez nich nepojedeš

Pořádný pár pneumatik na BMX kolo je důležitý pro tvůj zážitek z jízdy. Poctivé BMX pneumatiky dodají sebevědomí pro dělání triků, které tě jako jezdce posunou dále, protože se nebudeš muset bát, jestli tvá kola to kruté zacházení vydrží.

Pneumatiky pro freestylové disciplíny na BMX jako je flatland a street BMX jsou navržena s vysokou odolností a stabilitou pro triky na rovném a čistém povrchu.

Jak vybrat správnou velikost plášťů pro BMX

Pláště a kola pro Freestyle BMX kola jsou k dispozici ve velikostech 12'' až 29''.

Nicméně 20'' je nejběžnější a nejvíce preferovaná velikost. Pokud jsi dítě pod 12 let, pak by asi nebyl špatný nápad pořídit si pár menších pneumatik na BMX kola.

Šířka BMX pláštů obvykle bývá v rozsahu 1" až 2.4". Velikost BMX duše je napsána v popisu produktu. Většina duší sedí do všech šířek plášťů.

Vzorek na plášti se liší model od modelu. BMX pneumatiky s veslkým vzorkem poskytují dobrý grip. Pláště s menším vzorkem poskytují nižší odpor a tím i kolo zrychlují. Většina freestyle BMX kol má široké pláště s poctivým vzorem pro pořádný grip.

Máte náhradní díly pro nafouknutí BMX pneumatiky?

Kolik vzduchu byste měli do BMX pneumatik dostat? Doporučujeme se mrknout, kolik PSI potřebuje váš plášť, což na něm obvykle bývá napsáno.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky