×
Menu

BMX Pláště

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr kola
Šířka pláště
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Kvalitní BMX Pláště: Bez nich nepojedeš

Pořádný pár pneumatik na BMX kolo je důležitý pro tvůj zážitek z jízdy. Poctivé BMX pneumatiky dodají sebevědomí pro dělání triků, které tě jako jezdce posunou dále, protože se nebudeš muset bát, jestli tvá kola to kruté zacházení vydrží.

Pneumatiky pro freestylové disciplíny na BMX jako je flatland a street BMX jsou navržena s vysokou odolností a stabilitou pro triky na rovném a čistém povrchu.

Jak vybrat správnou velikost plášťů pro BMX

Pláště a kola pro Freestyle BMX kola jsou k dispozici ve velikostech 12'' až 29''.

Nicméně 20'' je nejběžnější a nejvíce preferovaná velikost. Pokud jsi dítě pod 12 let, pak by asi nebyl špatný nápad pořídit si pár menších pneumatik na BMX kola.

Šířka plášťů BMX je typicky mezi 1'' a 2,4''. Velikost BMX duše je uvedena v popisu produktu. Většina duší je vhodná pro všechny šířky plášťů.

Vzor plášťů se liší v závislosti na modelu. BMX pláště s velkými výstupy vzoru poskytují dobrou přilnavost. Menší výstupy budou mít menší odpor a tím pádem půjde kolo rychleji. Většina Freestyle BMX kol má široké pláště s velkým vzorem k zajištění větší přilnavosti.

Kolik tlaku byste měli pumpovat do BMX pneumatiky?

Kolik vzduchu bych měl do pneumatik dostat? Doporučujeme zkontrolovat doporučený tlak PSI u tvých pneumatik. Tento údaj zpravidla najděš na straně dané pneumatiky.

SkatePro