×
Menu

Termoprádlo / funkční prádlo

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Kvalitní spodní vrstva je základem krásného dne

Pro úspěšný den na horách je důležité zůstat v teple a suchu - a to se postará kvalitní termoprádlo! Termoprádlo je nejspodnější vrstvou oblečení pro zimní sportovní aktivity. Termoprádlo, také označované jako funkční prádlo, se zpravidla skládá z trika s dlouhým rukávem a dlouhých spodních kalhot. Široký výběr termoprádla pro muže a také termoprádla pro ženy najdete právě na této stránce.

Když je lepší „zůstat na suchu“

Oproti běžnému spodnímu prádlu je úkolem funkčního spodního prádla odvádět pot a vlhkost od těla. Většina funkčního prádla, které najdete v této kategorii, vás nejen zahřívá, ale také účinně reguluje vaši teplotu. Ještě o něco víc funkční modely jsou navíc ušity s „žebrováním“ na kolenou a kotnících, aby střih pohodlně přiléhal a nebránil v pohybu. Kvalitní dámské a pánské termoprádlo se zkrátka umí postarat o vaše kompletní pohodlí a vy si můžete pouze užívat váš den na sněhu. Doporučujeme vám vybrat funkční spodní prádlo, které je vyrobené buď ze syntetické látky, merino vlny nebo hedvábí.

Přiléhavý střih

Abyste využili možnosti funkčního prádla naplno, zvolte velmi těsný střih. Termoprádlo by mělo dobře přiléhat dokonce i v podpaždí. V opačném případě nebude funkční materiál odvádět vytvořený pot, který se tudíž nahromadí na kůži, vystydne a začne vás studit.

Pro každý den

Termoprádlo se samozřejmě může hodit nejen na horách, ale všude tam, kde podáváte fyzické výkony za chladnějšího počasí. Protože termoprádlo umí průběžně odvádět vlhkost z kůže a uvolňovat póry, umožňuje vašemu tělu dýchat. Proto je také perfektní volbou, když vyrážíte běhat, na túru nebo pracujete venku.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky