Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Ochranné šortky na skateboard

  Filtr
Velikost

Ochranné šortky pro bezpečnou jízdu

Ochranné šortky slouží k ochraně kyčlí, kostrče a hýždí. Mají délku běžných šortek, ale na určitých místech obsahují vycpávky, které zmírní náraz při pádu. Nosí se pod oblečením a pomáhají zmírnit bolest při pádu i jako ochrana před vážnějšími zraněními.

Nošení nárazových šortek se doporučuje zejména začínajícím jezdcům na skateboardu, ale hodí se i při jakémkoli druhu jízdy, při které je pravděpodobné, že dopadnete na bok nebo zadek - například při jízdě na rampě. Skateboardové ochranné kraťasy jsou univerzální a lze je použít i pro další akční sporty, jako je inline bruslení a jízda na koloběžce.

Typ chrániče podle vašich preferencí

U vycpávkových šortek si můžete vybrat z řady stylů a provedení. Tvrdší a tužší chrániče obsahují silnější polstrování a odolnou pěnu EVA. To vám poskytne optimální ochranu proti těm nejtvrdším nárazům. Tenčí chrániče poskytnou větší pružnost, ale ne takovou ochranu.

Všichni navíc víme, že pořádná jízda na skateboardu může být náročným tréninkem. Z tohoto důvodu mnoho značek navrhuje své šortky tak, aby byly prodyšné a měly vlastnosti pohlcující vlhkost.

Vycpané kalhoty jsou jen jedním z prvků ochranného vybavení, které byste měli při jízdě na skataboardu nosit. Ochranu hlavy při jízdě na skateboardu najdete v naší nabídce skateboardových helem.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky