×
Menu

Chrániče na longboard & skateboard

Chrániče na skateboard – vyhni se zbytečným zraněním

Skate chrániče, jak moc dobře víš, se při jízdě na skateboardu rozhodně vyplatí. Zapomeň na hloupé řeči, chytří prknaři se nikdy nebudou snažit popřít skutečný význam skate chráničů: S nasazenými chráničemi tělesná schránka prknařova zůstane totiž s mnohem větší pravděpodobností vcelku. Nakonec cílem hry je pokračovat v jízdě tak dlouho, jak je to možné a „je mnohem lepší se chránit než se litovat“!

Chrániče na skatebaord nebo na longboard… říkej jim, jak chceš

V této kategorii najdeš vše, co potřebuješ, abys ses vyhnul či vyhnula nejběžnějším zraněním na skateboardu a longboardu. Ano, nabízíme také specifické chrániče na longboard, jako jsou slajdovací rukavice pro downhill. V podstatě zde najdeš kompletní nabídku chráničů – chrániče na kolena, chrániče na lokty, chrániče na zápěstí nebo trojdílné sady chráničů. A nechybí ani ochranné kraťasy a helmy.

Chrániče jsou určitě lepší než návštěva u doktora

Je mnohem chytřejší vhodně se vybavit než riskovat spěšnou jízdu do nemocnice, obzvláště když už se ti ten kickflip skoro začal dařit.

Chrániče na skateboard a longboard mají specifické certifikáty a speciální charakteristiky. Například není dobrý nápad chránit se ve skateparku cyklistickou přilbou. Jakýkoliv produkt v této kategorii je vhodný na skateboarding i longboarding.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky