Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Chrániče na longboard & skateboard

Mám si pořídit chrániče na skateboard?

Chrániče na skateboard jsou nezbytným vybavením, chcete-li se cítit bezpečně a být chránění před zraněním při skateboardingu nebo longboardingu. Je jedno, zda právě začínáte nebo jste zkušeným prknařem, chrániče na longboard a skateboard vás chrání, zatímco se plně soustředíte na svou jízdu. Pády jsou nedílnou součástí každé prknařské zábavy, takže proč nejezdit s větším v klidem s perfektně funkčními chrániči!

Chrániče vám navíc dají potřebnou jistotu, abyste překonali případné pochyby či obavy a pustili se do nových triků nebo to na boardu rozjeli větší rychlostí. Profíky můžete občas vidět jezdit bez chráničů, ale pro každého, kdo teprve začíná, jsou longboardové a skateboardové chrániče nutností.

Různé typy chráničů na skateboard

Mezi běžné chrániče na longboardu a skateboard patří přilba, skateboardové chrániče a nárazové šortky. Skate helmy jsou nezbytné, jelikož bez nich monou vaše hlavy přijít k úrazu. Je také důležité pořídit si helmu na skateboard, která vám na hlavě pohodlně a těsně sedí.

Mezi chrániče na skateboarding běžně patří chrániče na kolena, lokty a zápěstí. Nakupte je dobře, protože je budete nosit nejčastěji. Při longboardingu je také zvykem nosit rukavice, které chrání dlaně při náklonech v zatáčkách.

Máte pocit, že s chrániči nebudete mít ten pravý skejtový styl? Buďte bez obav, moderní chrániče mají zpravidla minimalistický design, takže přihlížející uvidí mnohem víc, co umíte, než co máte na sobě.

Pokud hledáte chrániče pro jiné akční sporty, podívejte se na naši řadu chráničů na BMX a chráničů na koloběžky .

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky