×
Menu

Příslušenství pro koloběžky

Příslušenství pro koloběžky

Pokud jsi se vyskytl v sekci nastavitelného příslušenství pro koloběžky, pak s největší pravděpodobností hledáš nové šroubky, nějaké bezpečnostní světýlko pro dítko nebo možná nové brzdy. Tohle a pár dalších věcí najdete v této kategorii, a pokud váháš jestli spolu určité součásti budou fungovat, pak ti rádi poradíme na naší zákaznické lince. Takže neváhej a napiš nám.

Máme několik druhů bezpečnostních světel, speciálně navržené pro koloběžky všech druhů. V některých zemích jsou koloběžky, skateboardy a brusle považovány za chodce a žádný zákon tedy nevyžaduje použití světla při bruslení nebo jízdě na prkně ve tmě. je celkem jedno, jaké zákony jsou v tvé zemi, my vždycky doporučujeme použití předních i zadních světel na koloběžce nebo jiném dopravním prostředku. Světlo patří do kategorie základních doplňků pro koloběžky.

Šrouby a osičky v této kategorii jsou univerzální a budou sedět na všechny značky koloběžek. Tyhle součástí se občas rozbijí nebo se uvolní v závitu a když to přijde, tak doporučujeme výměnu předních i zadních šroubů i osiček, protože je to jen otázkou času, kdy se rozbije i ta druhá.

V této kategorii taky objevíš exotický Scoot n Pull Scoot Miil, který je velice populární mezi malými dětmi. Je to levný kousek výbavy, ale je zároveň i krásný a dekorativní, takže určitě přiláká nejeden pohld při jízdě na ulici.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky