×
Menu

Batohy na skateboard a tašky na brusle

Máme batohy pro každého

Když vyrážíš sportovat, potřebuješ své sportovní náčiní v něčem přenést... Možná hledáš tašku na brusle, která je stylová a ideální pro inline, trekové nebo lední brusle, které potřebuješ převézt přes město? Nebo by se ti hodilo zábavné a praktické mini zavazadlo na mobil, klíče a peněženku, když jezdíš na bruslích po oválu nebo se touláš městem? Nebo možná hledáš stylový batoh s bezpečnou kapsou pro notebook, tablet a knihy, které potřebuješ každý den donášet do školy nebo do práce? Nebo ještě něco většího - zavazadlo, ve které převezeš své náčiní a výbavu napříč kontinenty? Máme vše, co potřebuješ.

Pohodlně a bezpečně přenášet své věci je důležité. V naší velké nabídce batohů a tašek najdeš celou řadu zavazadel různých tvarů a velikostí - od malých ledvinek až po velké cestovní tašky s kolečky a vaky na lyže a snowboardy.

V kategorii Lyžování a snowboarding vybírej z batohů a ledvinek speciálně designovaných pro výkonnostní sporty, při kterých záleží na hmotnosti, tvaru a technickém řešení každého kousku výbavy.

Vyrobeno, aby hodně vydrželo

Všechny naše batohy mají něco společného - jsou velmi kvalitní. Jsou zhotovené s důrazem na odolnost vůči opotřebení, kterému je každé zavazadlo vystaveno.

V této kategorii naleznete výrobky od značek, jako je Douchebags, Hershel, Burton, Dakine, SkiGo, Globe a mnoho dalších. Všechny značky jsme vybírali s důrazem na jejich kvalitu, design a cenu.

Ať už hledáš malé, velké, na lyže či do města, na snowboard nebo na cesty, z našich batohů, vaků a tašek si vybereš.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky