×
Menu

Batohy a tašky na brusle

  Filtr
Značky

Brašny a batohy na brusle: Nejlepší způsob, jak přenášet brusle

Ať už jste profesionál a hledáte efektivní způsob, jak přenášet brusle na další trénink, nebo dojíždíte do práce ve městě a potřebujete úložný prostor pro své vybavení, batoh na brusle nebo taška na brusle je přesně to, co hledáte.

Tyto druhy tašek a batohů jsou speciálně navrženy pro bezpečné a pohodlné přenášení vašeho vybavení. Jsou vyrobeny z materiálů odolných proti roztržení, které jsou schopny odolat jakémukoli poškození, jež mohou způsobit ostré hrany vašich bruslí, a často jsou vybaveny dalšími kapsami na ochranné pomůcky.

TAŠKY NA KOLEČKOVÉ a INLINE BRUSLE

Tašky na kolečkové a inline brusle jsou obvykle tašky trojúhelníkového tvaru, které můžete použít k přepravě bruslí na střední až dlouhé vzdálenosti. Dodávají se v různých velikostech, aby se do nich vešly všechny typy bruslí, a jsou odvětrávané, aby vaše vybavení zůstalo suché.

BATOHY NA KOLEČKOVÉ a INLINE BRUSLE

Batohy na kolečkové a inline brusle jsou docela podobné běžným batohům. Lze je také nalézt v různých tvarech a velikostech a jsou vybaveny několika kapsami pro přenášení věcí na cestách. Na rozdíl od běžných batohů se mnoho batohů na brusle vyrábí s prvky, jako jsou vnitřní popruhy, na které můžete zavěsit brusle.

Mám používat tašku, nebo batoh na brusle?

Pořízení tašky nebo batohu na brusle, velmi závisí na vašich potřebách.

Taška na brusle se často doporučuje těm, kteří cestují autem nebo veřejnou dopravou a hledají způsob, jak brusle uschovat nebo bezpečně uložit, dokud nedorazí na místo určení. Taška bude primární volbou pro profesionální a fitness bruslaře, kteří se přesouvají ze svých domovů nebo pracovišť na preferované kluziště nebo do skateparku.

Na druhou stranu je batoh na brusle ideální volbou pro ty, kteří chtějí dojíždět do práce a pohodlně přenášet své brusle spolu s notebookem nebo laptopem na rameni. Ti, kteří se po městě pohybují také na kole, dávají přednost převozu svých bruslí pomocí batohu na brusle.

Máte zájem o další příslušenství? Prohlédněte si naši nabídku Oblečení a příslušenství a Ochranné pomůcky na brusle a vybavte se na další dobrodružství na bruslích.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky