×
Menu

Chrániče loktů

  Filtr
Velikost

Dobré vědět

Bruslaři, skateboardisté a bikeři, chraňte si lokty

Hlava, kolena, zápěstí a ramena jsou čtyři místa na těle, které si sportovci nejčastěji chrání. V této sekci nabízíme chrániče loktů pro maximální ochranu tohoto citlivého kloubu. Podcenit ochranu loktů se nevyplatí, jelikož poškození loketního kloubu může vést k celoživotním problémům, kterých se pravděpodobně nikdy 100procentně nezbavíte.

Omezí mě chrániče loktů v pohybu?

Ještě před pár lety bychom museli upřímně odpovědět, že ano, dnes už to ale neplatí. Dnešní chrániče loktů jsou designované a optimizované tak, aby chránily a zároveň umožnily volnost pohybu. Moderní doba také přinesla lepší materiály, takže dnešní loketní chrániče nechávají kůži dýchat dokonce i v horkém počasí.

Některé modely mají šikovný plochý design. Takové chrániče loktů lze schovat pod dlouhý rukáv a jsou téměř neviditelné. Pokud takovým chráničům dáváte přednost, pak se podívejte například na chrániče od G-Form, které jsou obzvlášť ploché a minimalistické - ideální pod oblečení.

Naši jezdci ve SkatePro každému doporučují používat kompletní set chráničů, tedy helmu, chrániče loktů a kolen a také chrániče zápěstí. Pokud hledáte kompletní set chráničů, pak klikněte zde.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky