Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Chrániče loktů na brusle

  Filtr
Značky
Velikost

K čemu slouží chrániče loktů?

Chrániče loktů na brusle jsou polstrované a designované tak, aby dobře seděly na loktech a bruslaře účinně chránily před podlitinami nebo zlomeninami kostí. K pádu může dojít kdykoliv, a proto se chrániče na lokty doporučují nejen začátečníkům, ale i pokročilí bruslařům, zejména když se učí nové triky. Kvalitní loketní chrániče vám nijak nebrání v pohybu a zároveň chrání paže a lokty, ať už se v okamžku nárazu nacházejí v jakékoli poloze.

Potřebuji chrániče loktů na kolečkové brusle a inline brusle?

Kdykoli se věnujete sportu s vysokou intenzitou, chránit si lokty se vám vyplatí. Mnoho lidí nepovažuje ochranu loktů za důležitou, protože zapomínají, že poranění loketního kloubu může mít za následek nevratné poškození. Pamatujte, že chrániče na lokty jsou pouze jeden z doporučovaných chráničů a pro plnou ochranu potřebuje chrániče i pro další části těla.

Jak vybrat správné chrániče na lokty

Jaký typ chrániče loktů byste si měli pořídit? První věc, na kterou je třeba při nákupu loktů pamatovat, je vaše pohodlí, když je máte na sobě. Elastické části chrániče kolem vašeho loktu se časem natáhnou a uvolní. Dobře padnoucí loketní chrániče by neměly omezovat váš rozsah pohybu, a proto je důležité objednat správnou velikost. Klasické chrániče si můžete nasadit na oblečení, mají kompaktní design a extra ochranné polstrování. Chrániče s plochým designem jsou vyrobené tak, aby se dali skrýt pod rukávem. Skvělé řešení, pokud nechcete, aby byly vidět.

Jak jsme již řekli, u loktů to nekončí! Abyste mohli vyrazit do akce bezpečně, potřebujete kompletní sadu chráničů, jako jsou naše chrániče na zápěstí, helmy a chrániče na kolena.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky