×
Menu

Příslušenství a doplňky k freestyle koloběžkách

  Filtr
Značky

Co by měl mít ve výbavě každý jezdec na freestyle koloběžkách?

Příslušenství k freestyle koloběžkách je nepostradatelnou součástí výbavy každého freestyle jezdce, který tráví svůj den ve skateparku nebo na streetových akcích. Láhev s vodou je základem, ostatně mnoho profíků s oblibou zdůrazňuje, že hydratace je během dlouhých tréninků zásadní.

Ledvinka nebo taška křížem přes rameno je optimální řešení, pokud s sebou chcete nosit klíče, peněženku nebo telefon. Mnoho značek nabízí ledvinky, do kterých si můžete uložit vše potřebné, aniž by vám překážely v pohybu a výkonu.

Stojí to za to, investovat do příslušenství a doplňků k freestyle koloběžkám?

Pokud si chcete přizpůsobit svou výbavu svému jízdnímu stylu a životní filozofii, klíčenky a samolepky na koloběžky jsou k nezaplacení. Svou koloběžku tak prohlásíte opravdu za svou a zároveň podpoříte svou oblíbenou komunitu jezdců. PopGripy jsou perfektní pro váš smartphon a můžete si na nich vozit svého oblíbeného jezdce a inspiraci, ať jste kdekoli.

Nikdy nezapomeňte na chrániče, které jsou nejnutnějším doplňkem, který by ve vaší výbavě rozhodně neměl chybět. Podívejte se také na náš výběr chráničů na koloběžku .

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky