×
Menu

Příslušenství a doplňky k freestyle koloběžkách

  Filtr
Značky

Co by měl mít ve výbavě každý jezdec na freestyle koloběžkách?

Příslušenství k freestyle koloběžkách je nepostradatelnou součástí výbavy každého freestyle jezdce, který tráví svůj den ve skateparku nebo na streetových akcích. Láhev s vodou je základem, ostatně mnoho profíků s oblibou zdůrazňuje, že hydratace je během dlouhých tréninků zásadní.

Ledvinka nebo taška křížem přes rameno je optimální řešení, pokud s sebou chcete nosit klíče, peněženku nebo telefon. Mnoho značek nabízí ledvinky, do kterých si můžete uložit vše potřebné, aniž by vám překážely v pohybu a výkonu.

Stojí to za to, investovat do příslušenství a doplňků k freestyle koloběžkám?

Pokud si chcete přizpůsobit svou výbavu svému jízdnímu stylu a životní filozofii, klíčenky a samolepky na koloběžky jsou k nezaplacení. Svou koloběžku tak prohlásíte opravdu za svou a zároveň podpoříte svou oblíbenou komunitu jezdců. PopGripy jsou perfektní pro váš smartphon a můžete si na nich vozit svého oblíbeného jezdce a inspiraci, ať jste kdekoli.

Nikdy nezapomeňte na chrániče, které jsou nejnutnějším doplňkem, který by ve vaší výbavě rozhodně neměl chybět. Podívejte se také na náš výběr chráničů na koloběžku .

Bannery upoutají pozornost každého

V této kategorii najdete bannery na koloběžku mnoha největších značek. Tyto bannery se liší velikostí, ale všechny jsou velké, takže si můžete být jisti, že si jich lidé všimnou, ať už je vystavíte kdekoli. Mnohé z těchto bannerů jsou také vybaveny montážními otvory, takže pokud je poblíž stožár, můžete jej zavěsit tak, aby si jej každý mohl prohlédnout. Kaskadérské bannery na koloběžkách se snadno přepravují, takže je můžete pohodlně přenést na všechna svá oblíbená místa.

Transparenty jsou účinné pro upoutání pozornosti na jakoukoli malou akci, kterou pořádáte. Mít bannery na koloběžky nebo skateboardy dodá vaší akci nebo skateparku na atmosféře. Vyberte si svůj oblíbený značkový banner, abyste jim ukázali svou podporu a rozšířili jejich jméno.

Pokud hledáte nějaké menší zboží od svých oblíbených značek koloběžek, pak si prohlédněte samolepky na koloběžky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky