×
Menu

Příslušenství pro speed skating

Dobré vědět

Vyberte si nejlepší příslušenství pro speed skating

Speed skating na inline bruslích je sport, při kterém je třeba investovat spoustu peněz a času do zdokonalování a optimalizace výbavy - a je k tomu rozhodně dobrý důvod. Pokud se vám podaří dosáhnout byť i jen malého vylepšení vašich bruslí, při příští jízdě okamžitě pocítíte mnohem lepší přenos výkonu z bruslí na asfalt a pojedete rychleji.

V této sekci najdete různá příslušenství pro speed skating, která vám poslouží právě k tomuto účelu - ale také pro běžnou údržbu vašich speed bruslí.

Velmi úžitečným doplňkem je sbabilizátor kotníku od Powerslide. Je to skvělý upgrade inline bruslí pro začínající rychlobruslaře, kteří jezdí ve fitness bruslích nebo v bruslích na hokej. Tento stabilizátor totiž kotníkům začínajících speedařů poskytne mnohdy lepší podporu než leckteré drahé speed brusle. Toto příslušenství pro inline rychlobruslení je ale také skvělé pro ty bruslaře, kteří ocení o trochu víc kontroly a stability při jízdě.

Možná by se vám hodila brzda

Jestliže s rychlostním bruslením začínáte, pak vám rozhodně doporučujeme připevnit si na brusle, pokud ji tedy již nemá, kvalitní brzdu. V této kategorii najdete několik různých brzdných systémů. Mají-li vaše kolečka velikost od 84 do 110 mm, pak je nejlepší vybrat brzdný systém od Road Hog. Pokud jezdíte s největší možnou velikostí - 125 mm, pak si zvolte brzdný systém od Powerslide.

Dále zde najdete celou řadu náhradních dílů, jako jsou šrouby, osy, tkaničky, přezky, dráty a nářadí. Zalistujte si našimi produkty v naší skrz naskrz kvalitní nabídce příslušenství pro inline rychlobruslení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky