×
Menu

Waveboardy - Sety

Dobré vědět

Baví vás zkoušet stále něco nového? Nezapomeňte vyzkoušet také waveboard - tak trochu jiný a zábavný pohyb na prkně, který prospívá celému tělu.

Co je waveboard?

Waveboard je skvělou pomůckou pro celkový trénink. Jízdou na waveboardu vytváříte velmi plynulý pohyb, který zapojuje celé tělo, nezatěžuje vaše klouby a zlepšuje vaši koordinaci a rovnováhu.

Waveboard má dvě kolečka, která rotují 360° a jsou umístěna pod špičkou a patkou waveboardu. Dále se skládá ze dvou desek propojených torzní tyčí. Tato chytrá technologie umožňuje větší flexibilitu desek. Jak rotující podvozky, tak flexibilita pohybu desek vám nabízí dokonalý zážitek při jízdě. Každou z desek waveboardu můžete pootočit jiným směrem a celý waveboard kontrolujete různorodým nakláněním patky a špičky.

Co je důležité při jízdě na waveboardu?

Waveboarding je sport pro všechny věkové karegorie. Rozhodující totiž není věk, ale pouze vaše schopnost udržovat rovnováhu. Samotná rovnováha ovšem nestačí, je také důležité pořídit si waveboard ve správné velikosti. Váš ideální waveboard má délku, která odpovídá vašemu rozsahu. Je důležité, abyste dosáhli z jednoho konce na druhý.

Základy jízdy si osvojí každý - i naprostý začátečník - velmi rychle. Pak už jen stačí trénovat a vězte, že není těžké nacházet stále nové výzvy. Provozujte waveboarding sami nebo s partou přátel, posilujte své svalstvo a užijte si zábavu při hledání rovnováhy a nových stylů jízdy. Na této stránce najdete různé street boardy a waveboard příslušenství.

Nabízíme waveboardy od těch nejlepších značek, jako jsou Street Surfing a Razor. V kategorii waveboard příslušenství najdete kolečka, griptapy a další náhradní díly.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky