×
Menu

Neoprénové boty do vody

  Filtr
Značky
Velikost boty
Tloušťka

Nohy v teple... i ve studené vodě

Kvalitní neoprenové boty, surfové boty či neoprénové ponožky neodmyslitelně patří do základní výbavy, zejména pokud surfuješ ve studené vodě. Mít nebo nemít nohy v teple, tedy chráněné v kvalitních neoprénových botách, v podstatě odpovídá rozdílu mezi parádním surfařským maratonem v chladné vodě a marným chytáním vlny zmrzlýma a znecitlivěnýma nohama.

Naštěstí na trhu existuje celá řada neoprénových bot pro různé vodní disciplníny. Zde nabízíme neoprénové boty do vody, které se postarají o pohodlí tvých chodidel, a ty si tak můžeš užívat svou jízdu déle bez ohledu na klesající teploty.

Kulatá špička nebo oddělený palec?

Všiml sis? Některá obuv do vody v naší nabídce má oddělený palec, jiná tradiční kulatou špičku.

Neoprénové boty s odděleným palcem se podobají palčákům. Příznivci tohoto odděleného designu jsou přesvědčeni, že v botách s odděleným palcem lépe udržují rovnováhu a lépe cítí pohyby prkna.

Zakulacená špička je tradiční design neoprénové boty a prsty v této botě nejsou oddělené žádnou přepážkou. Obecně uznávaným plusem tohoto designu je větší pohodlí.

Neoprénové boty objednám ve velikosti...

Počkat! Jakou velikost je vlastně třeba zvolit? Všechny neoprenové boty a boty na surf se zpravidla číslují v pánských velikostech.

Když si zkoušíš nové boty, měly by tě malinko tlačit. Po několika použitích se pohodlně roztáhnou a přizpůsobí na tvou nohu. Pravidlo prvního vyzkoušení říká, že by se palec měl zpočátku dotýkat špičky boty. Několikrát je použij a budou skvěle sedět.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky