Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Plovací vesty

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Vsaď na bezpečnost, používej plovací vestu

Plovací vesta se od klasické záchranné vesty trochu liší. Jedná se o bezpečnostní výbavu, ale vztlaková síla plovací vesty není obvykle tak vysoká, jak je požadováno pro záchranné vesty. To znamená, že plovací vesta je vhodná pro vodní sporty a aktivity v blízkosti břehu - tedy tam, kde se lze rychle vrátit na břeh nebo k lodi.

Můžeš ji považovat za plovací pomůcku, která ti pomůže udržet hlavu nad hladinou a šetří tvé síly.

Tato klíčová součást bezpečnostní výbavy pro vodní lyžaře a wakeboardisty je nyní dostupná v mnoha různých designech a od mnoha výrobců. Zde ve SkatePro prodáváme pouze plovací vesty od světově známých a osvědčených značek. Ať už dáváš přednost zipu nebo přezkám, tygřím pruhům nebo klasické černé či šedivé, plovací vesty nikdy nebyly tak stylové, jako jsou dnes.

Plovací vesta je lehká

Všechny plovací vesty jsou velmi lehké, profesionálně designované a zpracované z těch nejkvalitnějších a nejpokrokovějších materiálů, které jsou dostupné na trhu. Plovací vesty se dnes vyrabí velmi flexibilní a v podstatě se hýbají v souladu s pohyby svého uživatele. Některé vesty také nabízejí unikátní designové funkční prvky. Může to být například podpěrný bederní pás a malé vnitřní kapsy, speciálně designované pro vaše osobní doklady, kreditní karty a telefon.

Bez ohledu na specifikaci konkrétní plovací vesty je třeba nezapomenout, že neposkytují (nebo nejsou určené k tomu, aby poskytovaly) stejnou úroveň ochrany jako běžná záchranná vesta. Z toho důvodu nesmí být používány jako náhrada regulérní záchranné vesty. Dále je nedoporučujeme pro malé děti nebo nezkušené plavce, kteří by měli nosit záchrannou vestu.

Plovací vesty musí mít certifikát

Všechny modely nabízené v této kategorii mají požadovaný certifikát ISO12402-5.

Tento typ vesty je označený 50N a je designovaný pro aktivity v dosahu pobřeží. Uživateli zaručuje minimální výtlak 5 kg. Vesta je zpravidla vybavená plovacími deskami na hrudi i na zádech. Je určená jen pro zdatné kompetentní plavce. Bezvědomého člověka vesta neudrží v poloze na zádech, jelikož nemá podpůrný límec. 50N vesty se nejčastěji používají pro wakeboarding, vodní lyžování a kite surfing.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky