×
Menu

Desky na freestyle koloběžky

  Filtr
Barvy
Značky
Délka desky
Šířka desky
Tvar dropoutů
Hmotnost
Deck Set
Populární
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Vyberte si správný materiál desky na freestyle koloběžku

Zde nalezneš široký výběr desek pro začátečníky, pokročilé a i zkušené jezdce. Všechny desky, které si prohlížíš na této stránce, jsou vyrobené z lehkých a odolných hliníkových materiálů.

Na výrobu freestyle desek se používá vysoce kvalitní hliník, jehož vlastnosti jsou perfektní pro vysoké skoky a triky ve vzduchu. Nízká hmotnost hliníkové desky také umožňuje předvádět více technické freestylové triky.

Samozřejmě existují také desky na koloběžku z plastu, dřeva a různých druhů oceli. Hlavním důvodem, proč SkatePro prodává pouze hliníkové desky, je jejich dlouhá životnost a nesrovnatelně menší hmotnost. A hlavně – jezdci se s nimi mohou pouštět do náročnějších triků, aniž by riskovali nehody či poškození materiálu.

Zavázali jsme se, že se nikdy nebudeme pokoušet prodat produkt, ve který 100% nevěříme, a to je ten pravý důvod, proč u nás nenajdeš žádné levné desky z plastu, oceli nebo dřeva.

Integrované desky na koloběžky

Všechny desky na koloběžky v této kategorii mají integrovanou headtube (krk). To v podstatě znamená, že deska má v krku již zabudované misky, které umožňují jednoduchou montáž hlavového složení (headsetu).

Poznámka: Před koupí se prosím ujisti, že máš k desce integrovaný headset. Integrované desky lze zkompletovat pouze s integrovaným headsetem.

Pokud netušíš jakou desku nebo headset zvolit, přečti si našeho průvodce Kupujeme desku na koloběžku a Kupujeme hlavové složení na koloběžku nebo nám prostě napiš… spolu na to přijdeme!

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky