ZPÁTKY DO ŠKOLY
Speciální nabídky a slevy  -  Zobrazit nabídky
×
Menu

Originální zboží k freestyle koloběžkám

Originální stylové zboží k freestyle koloběžkám

Podpoř svou oblíbenou značku freestyle koloběžek - umísti na svou koloběžku a na další místa, která potřebují trochu stylové dekorace, její loga a stylové nálepky. Sleduj blogy a čti magazíny a buď v obraze o aktuálním dění na koloběžkářské scéně. Pověs si na stěny originální bannery a plakáty s tvými favority.

V této kategorii najdeš originální zboží, jako jsou samolepky, časopisy, transparenty a plakáty ze světa freestyle koloběžkářských značek. Mezi nimi nechybí ani naše exkluzivní archy s nálepkami SkatePro. Naši grafikové obvykle vytváří nové nálepky jednou do roka. Je jich jen omezené množství, proto je třeba zareagovat včas!

Banner - velká dávka koloběžkářského stylu

V této sekci nabízíme bannery od všech značek, jejichž zboží ve SkatePro nabízíme. Koloběžkářské bannery si obvykle kupují jezdci, kteří se freestyle koloběžkám věnují naplno, specializované kluby a organizátoři událostí, kteří chtějí vytvořit akci ve velkém stylu.

Všechny bannery jsou celkem velké a jsou vidět hodně zdaleka, aby přitáhly jezdce a všechny blázny do freestyle koloběžek na tvou akci.

Plakáty, nálepky a další doplňky jsou také skvělým dárkem pro milovníky trikových koloběžek, kteří už mají všechno nutné vybavení pro svůj oblíbený sport, a tudíž i spoustu věcí, na které si můžou nálepky nalepit.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky