×
Menu

Rekreační lední brusle

  Filtr
Značky
Velikost boty
Typ boty
Materiál boty
Vlastnosti vnitřní botičky

Dobré vědět

Všestranné rekreační lední brusle

Lední brusle v této kategorii jsou určené pro rekreační bruslení celé rodiny - pro děti i rodiče. Jsou to cenově nenáročné všestranné brusle, z nichž velká většina poskytuje kotníku dobrou oporu.

Rekreační brusle, které si právě prohlížíte, jsou skvělou volbou pro zábavu na ledě, ale také pro amatérská hokejová utkání či tréninky s přáteli. Když rybníky a přehrady zamrznou a místní autority prohlásí led za dostatečně solidní pro bruslení, můžete si tyto rekreační zimní brusle nasadit a jít si zabruslit do přírody. Brusle z této kategorie jsou samozřejmě také vhodné pro umělá kluziště a hudební disco večírky na ledě.

Ledové bruslení je zábavný pohyb pro každého. Ať už jste naprostý začátečník, který se drží v blízkosti mantinelu, nebo zkušený bruslař, který sviští po kluzišti, na ledě máte své místo a můžete se velmi rychle zlepšovat. Budete překvapení, jak rychle je možné naučit se udržet na ledních bruslích rovnováhu!

Výhody vlastních bruslí na led

Mít doma ve skříni vlastní brusle má řadu výhod:

Úspornější řešení

Plánujete-li si jít zabruslit během zimy několikrát, půjčovat si pokaždé brusle se může velmi rychle prodražit. Rekreační zimní brusle si lze pořídit za dobrou cenu a jednoduchým výpočtem rychle zjistíte, že se vlastní pár vyplatí.

Bruslit kdykoliv a kdekoliv

S vlastním párem rekreačních ledních bruslí vždy po ruce nejste na nikom závislí. Nemusíte čekat, až se otevřou půjčovny, nebo stát ve frontě. S vlastními bruslemi vyrazíte na led, kdykoliv se naskytne příležitost či chuť. Vyrazit na led ráno zpravidla znamená, že si užijete poloprázdné kluziště a dostatek prostoru k trénování rychlosti či figur na ledě.

Brusle, které vám padnou

Čím víc své rekreační zimní brusle vyjezdíte, tím lépe se v nich budete cítit. Je to stejné jako s jakýmkoliv párem bot. Vytáhnout je a vytvarovat na vlastní nohu je zkrátka mnohem lepší a zdravější, než nosit brusle, které už mělo na noze stovky bruslařů před vámi.

Používáním stále stejného páru také rychleji získáte důvěru, naberete rychlost a třeba i odvahu k provádění triků.

Hybridní brusle na led

Hybridní lední brusle jsou novějším typem bruslí, které nabízejí kombinaci pohodlí fitness inline bruslí a výkon nožů z bruslí na lední hokej. Bota je tudíž mnohem měkčí, a pokud už máte doma inlinové brusle, přechod z letního bruslení na zimní kluziště bude mnohem jednodušší.

Prohlédněte si náš výběr rekreačních ledních bruslí a hybridních ledních bruslí na této stránce a najděte si model, který nejlépe vyhoví vašim potřebám.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky