×
Menu

Dětské chrániče kolen a loktů

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Dětské Chrániče Vám Dají Jistotu a Bezpečí

Všichni se chceme ujistit, že naše děti jsou při jízdě na koloběžce co nejlépe chráněny. Dětské chrániče kolen a loktů jsou nejčastěji používanou ochranou (spolu s helmou), protože jsou to oblasti, které jsou při pádu nejvíce zasaženy. Nošení těchto ochranných pomůcek především minimalizuje odřeniny a pohmožděniny, ale také umožňuje dítěti jezdit na koloběžce s jistotou a bezpečně.

Pohodlné a Snadno Použitelné Dětské Chrániče pro Koloběžku

Mnoho rodičů pořídilo svým dětem na koloběžku nejmenší velikost chráničů pro dospělé. I když některé z nich mohou "odvést svou práci", chrániče navržené pro děti budou mnohem vhodnější a pohodlnější. Kromě toho, že mají přesnější velikost, jsou dětské chrániče loktů a kolen na koloběžky vyrobeny z pohodlných materiálů a jsou navrženy tak, aby se daly velmi snadno nasadit a sundat.

Mnoho dětských chráničů je prodáváno v sadě, kde v jednom balení dostanete chrániče kolen a loktů. To je pohodlné pro rodiče i pro dítě, které má odpovídající sadu chráničů s jednotnou velikostí.

Dětské chrániče na koloběžku musí dítěti pevně a bezpečně sedět, aby správně fungovaly. Až děti vyrostou z dětských velikostí, můžete se podívat do naší kategorie chráničů pro dospělé.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky