×
Menu

Griptape na skateboard

  Filtr
Barvy
Značky

Dobré vědět

Skateboard griptape - stylový „grip“ na prkně

Chcete vdechnout vašemu skateboardu něco z vaší osobnosti? Jednoduše si na něj nalepte grip, kterým „to“ řeknete... Ve SkatePro nabízíme griptapy v různých designech, stylech a barvách, abychom uspokojili osobní vkus každého z vás. Nabízíme tudíž nejen standardní gripy na skateboard, ale také sprejovatelné griptapy, čtvercové polepy, velké role a výřezy se vzory.

Skateboard grip je samolepící tenká protiskluzová vrstva na desku skateboardu. Svým vzhledem velmi připomíná smirkový papír a její povrch je zrnitý (granulovaný) pro maximální přilnavost při jízdě na desce.

Svůj nový griptape na desku aplikujte pomalu a pozorně, abyste se vyhnuli nešťastným vzduchovým bublinám. Některé typy gripů mají malé, téměř mikroskopické dírky, které nalepení hodně usnadňují, jelikož nezachycují vzduch. Pusťte si naše instruktážní video, kde se dozvíte jak na to.

Kdy je třeba griptape na skateboard

První skateboardy nebyly vůbec designované s griptapy, ale výrobci v 70. letech si začali uvědomovat, že je třeba zvýšit tření plochy desky, aby „to po ní tak neklouzalo.“ Graficky zpracované gripy s logy a slogany přirozeně následovaly, jak se postupně jednotlivé značky profilovaly a získávaly své přivržence.

Náš tým ve SkatePro si také řekl, že už je na čase vytvořit vlastní griptapy pro naše zákazníky. A tak vám nyní nabízíme speciálně designované skateboard griptapy ve velmi dobré kvalitě, které hrdě nesou naše logo.... Koukněte na ně.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky