Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Zimní čepice, beanies a kukly

  Filtr
Barvy
Značky
Určení
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Co je to lyžařská čepice?

Jednoduše řečeno, lyžařská čepice je to, co nosíte, abyste si na sjezdovce udrželi hlavu v teple. Stejně jako vaše svrchní vrstvy vám pomůže odolávat živlům v chladných a větrných dnech na horách.

K dispozici je obrovský výběr stylů a to, jaký byste si měli vybrat, závisí na řadě faktorů, jako je počasí a osobní styl. Pokud vyrážíte na lyže v těch nejchladnějších teplotách, pak vám nejlepší izolaci pravděpodobně poskytne fleecová varianta. Pokud je počasí o něco teplejší, zvolte čepici z merino vlny.

Samozřejmě existuje celá řada stylů, jako jsou lyžařské čepice, sáňkařské čepice i modely s bambulí. Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda se čepice vejde pod helmu nebo zda se prostě hodí ke zbytku vašeho lyžařského oblečení.

Lyžařské masky, balaklavy a kukly

Vedle čepic existuje spousta dalších doplňků, které udrží vaši hlavu v teple. Lyžařské balaklavy, lyžařské kukly a pokrývky obličeje budou blokovat vítr, odvádět vlhkost a dají se snadno nosit pod helmou. Existuje velký výběr stylů, které si můžete pořídit a které pokrývají část hlavy a obličeje. Další možností, kterou je třeba zvážit, je nákrčník, který splní stejnou funkci, ale pouze v oblasti krku.

Nošení čepice samozřejmě nenahrazuje helmu, proto se podívejte na naše lyžařské helmy, abyste na horách měli hlavu v bezpečí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky