×
Menu

Dětské chrániče na lední brusle

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Chrániče pro větší pocit bezpečí na ledě

Aby se vaše dítě na ledě co nejlépe bavilo, je důležité, aby bylo chráněno. Spolu s helmou na bruslení se doporučuje nosit také chrániče, aby byly děti co nejlépe chráněny. Ty jsou navrženy tak, aby chránily místa, na která lidé při bruslení nejčastěji padají, tedy kolena, lokty a zápěstí. Ty tlumí nárazy v případě pádu nebo srážky, čímž pomáhají předcházet nepříjemným pohmožděninám.

Dětské chrániče na bruslení se často dodávají v balení po třech kusech, takže můžete snadno získat všechny pomůcky v jednom a mít tak odpovídající sadu. Chrániče, které zde vidíte, jsou vhodné pro každodenní rekreační bruslení i krasobruslení. Chrániče na ledni bruslení navíc fungují stejně jako chrániče na kolečkové brusle, takže pokud už vaše dítě sadu těchto chráničů má, měly by tyto chrániče dobře fungovat i na kluzišti.

Co by mělo dítě nosit na bruslení?

Vedle správných chráničů je důležité, aby vaše dítě bylo na ledovou plochu správně oblečeno. Abyste zajistili dobrou tepelnou izolaci, vyplatí se investovat do základní vrstvy, která pomůže dítěti udržet teplo. Kromě toho je důležitá silná bunda, čepice a rukavice pro chladné dny a všechna venkovní kluziště.

Chcete-li svému dítěti dopřát nový pár bruslí, pak zamiřte do naší kategorie Dětské lední brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky