Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Díly pro cruiser a penny boardy

Vylepšete svůj set up pomocí náhradních dílů

V této kategorii najdete všechny různé díly, které lze použít k úpravě a vylepšení vašeho penny nebo cruiser boardu. Ať už rádi jezdíte na cruiseru nebo penny, vždy se hodí mít nějaké náhradní díly pro případ neodkladných oprav. Ačkoli je snadné na ně zapomenout, drobné kousky příslušenství, jako jsou matice a šrouby, bushingy a pivot cups, jsou nezbytné pro udržení vašeho prkna v nejlepší kondici.

Pokud chcete dát svému cruiseru nový vzhled nebo máte pocit, že se váš současný griptape opotřebovává, proč si tak nepořídit novu? Navíc, jestli máte pocit, že byste mohli při jízdě dosáhnout vyšší rychlosti i přestože už jste zkusili vyčistit vaše ložiska, pak je možná čas na novou sadu.

Mohu ze svého skateboardu udělat cruiser?

Ano! Přestože jsou cruiser desky tvarově odlišné od těch skateboardových, je možné je na cruiser board upravit. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout bez nutnosti nákupu nových dílů, je umístit trucky dále od sebe tak, aby byly na vzdálenějších okrajích desky.

Dalším důležitým aspektem vytvoření pocitu z jízdy jako na cruiseru je použití větších a měkčích koleček, která jsou vyrobena pro hladkou jízdu v ulicích. Pokud si myslíte, že by ta vaše potřebovala vylepšit, prohlédněte si naši kategorii Kolečka na cruiser boardy. Pokud již používáte větší kolečka, je samozřejmě dobré použít distanční podložky, abyste se vyhnuli jakémukoli zasekávání koleček.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky