×
Menu

Díly a příslušenství pro cruiser boardy

Díly a příslušenství penny a cruiser boardy

V této kategorii najdete náhradní díly pro penny boardy, cruiser longboardy nebo cruiser skateboardy. Kromě nutných dílů a nářadí pro opravy a údržbu zde také nabízíme řadu doplňků a příslušenství penny a cruiser. Například si zde můžete vybrat z celé řady různých nálepek. Nálepky a loga jsou skvělý způsob, jak si přizpůsobit svůj penny nebo cruiser board obrazu svému. Možná ale nehledáte jen nálepky, ale rovnou kvalitní griptape pro penny board? Pak máte svůj šťastný den! Zde si můžete vybrat griptape ve vaší oblíbené barvě a designovaný speciálně pro penny boardy.

Bushingy: malé, ale důležité

Jsou možná malé, ale o to důležitější. Starají se totiž o pohodlí a kontrolu při jízdě na penny boardu nebo cruiser boardu podobně jako tlumiče u auta. Zvolte si pár bushingů, který vyhovuje vašemu jízdnímu stylu, namontujte jej do trucků a při příští jízdě okamžitě pocítíte ohromnou změnu k lepšímu. V této kategorii najdete bushingy různých barev od mnoha značek, jako jsou Penny, Enuff, Venom, Riptide, Independent a Reflex.

Některé z našich bushingů dodáváme s podložkami, jiné bez nich. Pokud potřebujete pouze podložky (washers) pro penny nebo cruiser board, můžete si je u nás také objednat.

Nerozložte ložiska zbytečně rychle

Dalším klíčovým dílem, který se na první pohled zdá bezvýznamný, jsou spacery. Ve skutečnosti je tomu přesně naopak! Spacery prodlužují životnost ložisek uvnitř koleček a jsou zárukou pohodové a pohodlné jízdy. V této sekci najdete kvalitní spacery od Enuff, které jsou vhodné pro penny boardy a cruiser boardy.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky