Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Trekové brusle pro děti (věk 3+)

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost boty
Nastavitelná velikost boty
Úroveň dovedností
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Čím se vyznačují kolečkové brusle pro děti?

Dětské kolečkové brusle (neboli quad brusle pro děti) jsou speciálně navrženy tak, aby byly pohodlné, a díky upevnění koleček je pro malé bruslaře snadné udržet rovnováhu. V přední části se nachází zarážka na špičce, která se obvykle používá jako brzda. Dětské kolečkové brusle jsou vybaveny systémem snadného zavírání a měkkými kolečky pro maximální přilnavost na většině povrchů.

Které kolečkové brusle jsou pro děti nejlepší?

Trekové brusle pro děti jsou často doporučovány jako nejlepší brusle pro začátečníky, protože nabízejí skvělou kontrolu a zábavnou jízdu. Při výběru kolečkových bruslí pro děti nezapomeňte zvážit druh boty a velikost koleček, které chcete pořídit.

Rozhodněte se mezi měkkou a tvrdou botou. Měkké boty jsou velmi prodyšné a jsou pohodlnější. Tvrdé boty jsou velmi odolné a nabízejí vyšší oporu kotníku a kontrolu nad bruslí. Dětské kolečkové brusle mají malá kolečka (zpravidla o průměru 54-58 mm) z toho důvodu, aby se s nimi snadno manévrovalo a nedosahovaly příliš rychle vysoké rychlosti. Malí bruslaři tak mohou bezpečně trénovat jízdu na kolečkových bruslích.

Výběr správné velikosti kolečkových bruslí

Obecně platí, že je dobré vybírat kolečkové brusle o jednu velikost větší, než je velikost dětské obuvi. Vždy byste však neměli zapomenout změřit délku chodidla vašeho dítěte a zkontrolovat tabulku velikostí konkrétního modelu, protože každá značka vyrábí brusle jinak. Nastavitelné kolečkové brusle umožňují měnit velikost boty bruslí podle toho, jak roste dětská noha, a představují tak skvělé řešení, jak brusle používat delší dobu.

Chcete se o dětských kolečkových bruslích dozvědět více? Podívejte se na našeho průvodce nákupem dětských bruslí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky