×
Menu

T-nářadí a Y-nářadí pro Skateboard

  Filtr
Barvy
Značky

Skateboard nářadí - nejlepší kámoš

Na této stránce nabízíme celou řadu multifunkčních nářadí, Y klíčů i T klíčů pro skateboard.

Dobré vybavení po ruce se vyplatí - zejména pokud se skateboardingu věnuješ naplno. Není nic horšího než si naplánovat trénink ve skateparku nebo na tvém oblíbeném spotu, pěkně se zahřát prvními triky a pak se nechat zchladit uvolněným šroubem nebo maticí. Bez vhodného nářadí po ruce nezbývá než se vrátit domů a problém opravit.

S vlastními klíči v batohu můžeš rychle dotáhnout, co se povolilo, a vyřešit i leckteré složitější problémy. Máš-li po ruce „T“ klíč, nemusíš nikoho prosit a sám či sama vyřešíš a opravíš téměř cokoliv přímo na spotu.

„T“ klíč tě nikdy nezklame

Malá velikost skateboard nářadí je super praktická a v batohu nepřekáží, ani příliš neváží. Pokud už jeden šikovný skate klíč nemáš, pak je nejvyšší čas si ho pořídit a nespoléhat se na ostatní. Vlastní skateboard klíč je skateboardistův nejlepší kamarád - hned po skateboardu samozřejmě!

Jak se můžeš přesvědčit, nabízíme hned několik různých klíčů a nářadí pro opravy skateboardu, z nichž každy v podstatě odvede stejnou práci. Takže se klidně při rozhodování řiď vlastním vkusem a vyber si model, který se ti designově líbí. Samozřejmě doporučujeme náš „T“ klíč SkatePro, ale nářadí ostatních značek je stejně kvalitní.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky