×
Menu

Přezky pro inline brusle

  Filtr
Značky

Co je to přezka na brusle?

Přezky na inline bruslích vám pomůžou botu utáhnout tak, aby pevně a pohodlně seděla. Přestože jsou vyrobeny tak, aby měly dlouhou životnost, všechny přezky se jednou opotřebují a je třeba je vyměnit. To platí zejména v případě určitých stylů bruslení, jako je aggressive bruslení, při kterém budou brusle vystaveny mnoha nárazům. Koupě náhradní přezky na inline brusle je jednoduchý způsob, jak brusle upravit, aniž byste museli kupovat celý nový pár.

Přestože je možné bruslit i bez přezek, jsou důležité pro to, aby vám poskytly optimální oporu kotníku. Při nákupu nových řemínků na inline brusle nezapomeňte, že mnoho konstrukcí je vyrobeno tak, aby fungovaly s konkrétními značkami, proto si před nákupem nezapomeňte zkontrolovat popis výrobku.

Instalace nové přezky na inline brusle

Než nainstalujete novou přezku, musíte nejprve odstranit podšívku a starý řemínek. Za tímto účelem budete muset začít vrtáním do kroužku hlavy přezky, dokud se neuvolní (možná budete potřebovat frézu na kov v závislosti na tom, jak je tvrdá). Po jejich uvolnění stačí přišroubovat novou přezku.

Pokud potřebujete vyměnit i tkaničky, nebo jiné příslušenství na brusle, podívejte se do naší kategorie Příslušenství pro inline brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky