×
MENU

Přezky pro inline brusle

  Filtr
Značky

Přezky inline bruslí mají těžký život

Přezka na inline bruslích patří mezi díly, které se dříve či později opotřebují. Zejména pokud jezdíš aggressive styl, přezky tvých inline bruslí dostávají pořádný nářez.

V této kategorii najdeš pěknou nabídku přezek pro inline brusle. Tyto přezky jsou speciálně designované pro inline brusle, ale je možné je použít také pro trekové brusle.

Přezky pro inliny jsou designované tak, aby ustály tvrdé nárazy, ale čas od času se přesto zlomí. Pokud se ti to stane, můžeš své brusle zachránit od cesty do koše pořízením nových přezek.

Prasklá přezka na inlinech? Pořiď si novou – rychle

Objednej si nové přezky co nejdříve poté, co tvé inline přezky praskly. Můžeš sice situaci vyřešit pomocí tkaniček, ale ty ti nezajistí optimální podporu kotníku.

Pořídit přezky od stejné značky jako tvé brusle není vždy nutné, jelikož jejich systém upevnění je poměrně univerzální. Ale zároveň musíme upozornit, že je několik málo značek, které se „nespokojí“ s jakýmikoliv přezkami. Je-li daná přezka vyrobená pro speciální značku nebo inline brusle, budeme tě o tom informovat v popisu daného modelu.

Zde ve SkatePro nabízíme 365denní lhůtu na vrácení produktu, což pro tebe znamená jasnou výhodu – můžeš vrátit jakýkoli produkt, je-li ve stejném balení a stejném stavu jako v okamžiku jeho obdržení.