Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Ponožky pro milovníky bruslení a streetwear

  Filtr
Značky
Velikost boty

Jaké ponožky jsou nejlepší na bruslení?

Nošení ponožek na bruslení je snadný způsob, jak zvýšit pohodlí při jízdě. Nejlepší ponožky na inline bruslení jsou ty, které toto pohodlí maximalizují a poskytnou vám příjemný zážitek. Tyto ponožky jsou navrženy speciálně s ohledem na bruslení a obsahují polstrování, které zabraňuje vzniku puchýřů a celkové bolestivosti.

Kromě pohodlí jsou ponožky na inline a kolečkové brusle navrženy tak, aby byly prodyšné a absorbovaly vlhkost. Nezapomeňte, že pokud nenosíte správné ponožky na bruslení, pak je pravděpodobnější, že váš pot zůstane uvnitř boty, což vede k nepříjemnému zápachu. Bruslení je samozřejmě často vysoce intenzivní sport, proto se doporučuje ponožky pravidelně měnit.

Ujistěte se, že máte správnou velikost ponožek

Možná to zní jako samozřejmost, ale pořízení správné velikosti ponožek může mít velký vliv na to, jak pohodlně se vám bude bruslit. Je důležité, aby ponožky sahaly nad manžetu bruslí, aby nedocházelo k odírání a tření o nohu. To pomáhá vysvětlit, proč se tolik bruslařů rozhodlo nosit podkolenky. Samozřejmě dbejte na to, aby ponožky nebyly příliš dlouhé. V takovém případě mohou v botě klouzat.

Dalším způsobem, jak maximalizovat pohodlí bruslí, je pořídit si vložky do bot.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky