×
Menu

Vidlice na freestyle koloběžky

  Filtr
Barvy
Značky
Kompatibilní s
Průměr kolečka
Šířka náboje (hub) kolečka
Délka vidlice
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Závitové nebo bezzávitové vidlice na koloběžku?

V této kategorii se nachází velký výběr vidlic pro freestyle koloběžky v různých barvách a designech, se kterýmije možné v místním skateparku stylově vyninout.

V současnosti jsou vidlice na freestyle koloběžky převážně bezzávitové pro stabilnější spojení mezi řidítky a vidlicí. Bezzávitové vidlice na koloběžky se od závitových liší svou váhou, odolností a chytrou montáží. Pokud chcete začít jezdit s bezzávitovou vidlicí, bude pravěpodobně nutné nejprve na vaši koloběžku nainstalovat kompresní systém. Podrobnosti o kompresních systémech najdete zde. Bezzávitové vidlice jsou velmi oblíbené mezi pokročilými jezdci, kteří jejich vlastnosti využívají pro zlepšování svých triků ve skateparcích. Závitové vidlice jsou ale také stále dostupné. Jsou často montované na kompletní freestyle koloběžky v nižších cenových relacích. Takové vidlice jsou perfektní pro nácvik prvních triků a také jejich instalace je snadná. Nicméně jakmile jezdec začíná s pokročilejšími triky, závitové vidlice rychle narazí na své limity.

Vidlice na koloběžky - materiál

Vidlice na freestyle jsou vyráběné buď z oceli nebo hliníku. Ocelové vidlice jsou těžší, ale výrazně odolnější. Jsou vhodné zejména pro začátečníky. Hliníkové jsou lehčí, ale méně odolné, proto jim dávají přednost pokročilejší koloběžci.

Hliníková vidlice na freestyle koloběžku bude s největší pravděpodobností dražší než ocelová. Pokud se chystáte do světa freestyle koloběžek vykročit poprvé, pak je ocelová vidlice správná volba. Ale jakmile jste si jistí, že vás freestyling na koloběžce opravdu chytnul, pak je třeba zvážit upgrade na hliníkovou vidlici.

Chcete-li se o vidlicích do koloběžek dozvědět víc, přečtěte si náš průvodce Výběr koloběžky.

Pokud si nejste jistí, jakou vidlici zvolit právě pro vaši koloběžku, neváhejte nás kontaktovat e-mailem či telefonicky, rádi poradíme!

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky