Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Hokejová výstroj

Dobré vědět

Lední hokej je zábavný zimní sport

Lední hokej je sport pro děti i dospělé, který se dá hrát na mnoha úrovních. Může to být skupina přátel hrajících si na zamrzlém jezeře nebo soutěžní ligový zápas na místním kluzišti. Jedná se o zavedený zimní sport, který existuje již mnoho let a byl jedním z pěti původních sportů zimních olympijských her.

Jaké vybavení potřebuji k hraní ledního hokeje?

Důležitou roli v tomto sportu hraje vybavení pro lední hokej, přičemž hlavním vybavením jsou hokejové brusle, hokejky a puk. S tímto vybavením jste schopni hrát, ale důrazně se doporučuje nosit vhodné ochranné pomůcky.

Chrániče pro bezpečnou hru

Lední hokej je rychlý a fyzicky náročný sport, proto je nošení ochranných pomůcek nezbytné. Hráči se pravidelně srážejí, ztrácejí rovnováhu a padají, proto je k dispozici vybavení, které chrání celé tělo. Hokejové helmy, chrániče ramen a hokejové kalhoty ochrání velkou část těla. Mezi menší, neméně důležité ochranné pomůcky patří suspenzory, chrániče úst a krku.

Hokejová páska je doplněk, který můžete aplikovat na hokejku a který zlepšuje odolnost a poskytuje lepší kontrolu při manipulaci s pukem. Existuje mnoho dalších hokejových doplňků, které najdete v kategorii příslušenství pro lední hokej.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky