×
Menu

Cruiser desky

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Dobré vědět

Cruiser deska — ohlédnutí zpět do 70. let

Cruiser skateboard desky v mnohém připomínají oldschoolové tvary skateboardů ze 70. let, kdy se skateboarding vyvíjel a získával si stále více a více příznivců. A právě jako tehdy, i současné crusier desky jsou věrné tradici experimentování s tvary a velikostí.

Vezmi si například takové desky na penny boardech, vyráběné pro pohodové hladké jízdy městem, ale které přesto mají praktickou velikost pro přenášení v ruce či batohu.

Jak rozpoznáš cruiser desky

Skateboard cruiser desky mohou mít různé tvary a velikosti — jakou desku si vybereš, záleží v podstatě jen na tvých osobních preferencích a stylu.

Cruiser desky jsou menší než longboardy, což přijde vhod, pokud je chceš přenášet v ruce nebo v batohu. Cruiser desky jsou také, na rozdíl od moderních skateboardových desek, zpravidla směrové neboli mají odlišnou špičku a patku. Vzhledem k důrazu na cruising mají obvykle pouze mělkou nebo žádnou konkávu. Ale to neznamená, že si na nich nemůžeš skočit nějaký malý trik, prostě vyber desku s přizvednutou špičkou a/nebo patkou.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky