Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Cruiser desky

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Dobré vědět

Co je to cruiser deska?

Cruiser desky jsou navrženy jako klasické skateboardy ze 70. let. Stejně jako z té doby jsou cruiser desky rozpoznatelné podle stylových tvarů a cool grafiky. Od mnoha moderních skateboardových desek se cruiser desky liší tím, že mají design s plochým nosem a kicktailem. Mají také mírnější nebo žádnou konkávu.

Jak už název napovídá, cruiser desky jsou určeny k jízdě po městě. S cruiserem je sice možné provádět některé základní triky, ale možnosti jsou omezené, protože tyto desky nejsou určeny pro kaskadérské kousky.

Jakou velikost desky si mám pořídit na cruising?

Velikost, kterou byste si měli pořídit, je věcí osobních preferencí. U cruiserů se velikost desky může pohybovat mezi 25 a 34 palci na délku a 7,5 až 10 palci na šířku. Kratší desky jsou ideální pro mladší a menší jezdce, zatímco desky střední velikosti může používat každý jezdec bez ohledu na schopnosti nebo věk.

Cruiser desky plní podobnou funkci jako některé longboardové desky, ale výhodou cruiser desky je její menší velikost. To se hodí při jízdě po rušných městských oblastech. Zvážit můžete i mini cruiser desku, která má přibližně stejnou velikost jako Penny Board.

Pokud dáváte přednost rychlosti a stabilitě, kterou přináší jízda na longboardu, podívejte se na naši nabídku longboardových desek.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky