×
Menu

Lyžařské brýle

  Filtr
Značky
Velikost obličeje
Zorníky/skla - typ počasí
Vyměnitelná skla
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Jakou barvu čoček si mám vybrat?

Obecně platí, že tmavší barevné čočky propouštějí méně světla, takže skvěle blokují slunce. Světlejší barevné čočky propouštějí více světla, což je výhodné v tmavších a zamračených dnech. Kromě barvy se u každé čočky uvádí také hodnota VLT (Visual Light Transmission) v %. Čím nižší je procento VLT, tím méně světla proniká dovnitř, což je nejlepší pro slunečné dny. Čím vyšší je hodnota VLT, tím více světla proniká dovnitř, což je optimální pro zamračené a zasněžené dny.

Některé brýle jsou dodávány s výměnnými zorníky, takže můžete jeden zorník vyjmout a použít jiný, aby lépe vyhovoval aktuálním povětrnostním podmínkám. Některé lyžařské nebo snowboardové brýle z naší nabídky obsahují druhou čočkou zdarma.

Dětské lyžařské brýle, které skvěle vypadají a ještě lépe chrání

Děti se na svahu málokdy omezují. Proto je důležité, aby lyžařské brýle pro děti poskytovali potřebnou ochranu a to splňují všechny brýle v naší nabídce.

Nicméně mezi jednolivými modely jsou rozdíly. Máme model, který má speciální nemlživý povrch, zatímco jiné modely umožňují nosit i dioptrické brýle pod těmi lyžařskými. Toto se nazývá OTG - Over The Glasses.

Máme dětské lyžařské brýle navržené s válcovým designem. Nabízíme také dražší brýle se sférickým designem, které mají několik výhod v porovnání s válcovými. Dětské brýle se sférickým designem snižují odlesky a zkreslení okolí. Jedná se o špičkové brýle, kde můžeme u různých značek každým rokem pozorovat obrovská zlepšení i malá doladění.

Proč by mé dítě mělo nosit lyžařské brýle?

Exituje hned několik dobrých důvodů, proč bys měl mít zájem, aby dítě nosilo lyžařské brýle.

I když některé děti (i dospělí) mohou tvrdit, že sluneční brýle chrání stejně proti slunci, létajícím objektům i větvičkám jak lyžařské brýle, tak to není úplně pravda. S lyžařskými brýlemi si můžeš být téměř na 100% jist, že zůstanou na místě i při sebešílenější jízdě.

Navíc všechny brýle zlepšují kontrast, díky čemuž jezdec lépe vidí nerovnosti a svah před sebou.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky