×
Menu

Dětské Skateboardy

  Filtr
Značky
Šířka desky
Délka desky
Tvrdost koleček

Dobré vědět

Velikost desky na dětských skateboardech

Pro začátečníky je velmi důležité vybrat si desku se správnou šířkou. Měla by mít téměř stejnou velikost jako boty jezdce a neměla by být o moc širší než délka chodidla. Takové rozměry umožňují položit si špičku boty mírně mimo desku, což usnadňuje zatáčení. Board by neměl ale být příliš úzký, aby jezdec nemusel příliš bojovat s rovnováhou. Příliš úzká deska také zvyšuje šance, že jezdec bude zakopávat o špičky vlastních bot (bota se zadrhne o asfalt, což může způsobit pád).

Správná velikost desky zkrátka rozhoduje o tom, zda začátečníci a děti budou lépe manévrovat se skateboardem a budou mít lepší zážitek z jízdy.

Skateboard pro začátečníka který nešetří na kvalitě

Tohle je správné místo pokud hledáte začátečnické nebo dětské skateboardy. Nabízíme kvalitní skateboardy za přátelské ceny. Jsou vhodné pro děti a pro každého, kdo začíná se skateboardem a potřebuje se zejména seznámit s deskou a nalézt rovnováhu. Jakmile si začínající jezdci osvojí techniku, mohou na těchto skateboardech začít trénovat náročnější prvky a první skateboardové triky, včetně skoků. Mini skateboardy v této kategorii se nijak zvlášť neliší od skateboardů pro dospělé. Hlavní rozdíl vlastně spočívá v grafickém zpracování desky, která je zpravidla barevnější a zábavnější, což mladší jezdci vždy umí ocenit.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky