×
Menu

Dětské Skateboardy

  Filtr
Značky
Šířka desky
Délka desky
Tvrdost koleček
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Velikost desky na dětských skateboardech

Pro začátečníky je velmi důležité vybrat si desku se správnou šířkou. Měla by mít téměř stejnou velikost jako boty jezdce a neměla by být o moc širší než délka chodidla. Takové rozměry umožňují položit si špičku boty mírně mimo desku, což usnadňuje zatáčení. Board by neměl ale být příliš úzký, aby jezdec nemusel příliš bojovat s rovnováhou. Příliš úzká deska také zvyšuje šance, že jezdec bude zakopávat o špičky vlastních bot (bota se zadrhne o asfalt, což může způsobit pád).

Správná velikost desky zkrátka rozhoduje o tom, zda začátečníci a děti budou lépe manévrovat se skateboardem a budou mít lepší zážitek z jízdy.

Skateboard pro začátečníka který nešetří na kvalitě

Tohle je správné místo pokud hledáte začátečnické nebo dětské skateboardy. Nabízíme kvalitní skateboardy za přátelské ceny. Jsou vhodné pro děti a pro každého, kdo začíná se skateboardem a potřebuje se zejména seznámit s deskou a nalézt rovnováhu. Jakmile si začínající jezdci osvojí techniku, mohou na těchto skateboardech začít trénovat náročnější prvky a první skateboardové triky, včetně skoků. Mini skateboardy v této kategorii se nijak zvlášť neliší od skateboardů pro dospělé. Hlavní rozdíl vlastně spočívá v grafickém zpracování desky, která je zpravidla barevnější a zábavnější, což mladší jezdci vždy umí ocenit.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky