Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Vázání na kolečkové lyže

  Filtr
Značky
Typ lyže
Kompatibilní boty

Dobré vědět

Proč potřebuji vázání na kolečkové lyže

Vázání na kolečkové lyže je nezbytnou součástí vybavení, které je nutné k upevnění bot na kolečkové lyže. Špička vázání na kolečkové lyže je místo, kde se boty na kolečkové lyže připínají a mohou se otáčet ve svislé poloze s volně se pohybující patou. Vázání se většinou vrtá do rámu kolečkových lyží a může se hodit pro širokou škálu velikostí bot.

Klasické vázání vs. skate vázání

Rozdíl mezi klasickým a skate vázáním na kolečkové lyže je malý, ale je důležité vybrat si to správné, které odpovídá vašemu stylu lyžování. Při jejich vyhledávání můžete použít možnost filtru a vybrat "Classic" nebo "Skate". Konstrukce klasických i skate vázání je velmi podobná, jediný hlavní rozdíl spočívá v tom, že gumový nárazník na špičce je u klasických vázání na kolečkové lyže měkčí. Měkčí nárazník usnadňuje ohýbání dopředu u klasických kolečkových lyží, zatímco tužší nárazníky jsou potřeba, aby vydržely sílu bruslení.

Vázání na kolečkové lyže Rottefella

Norská značka známá jako Rottefella vyvinula systém vázání nazvaný New Nordic Norm (zkráceně NNN), který dominuje trhu s vázáním a kompatibilitou bot. Tento systém používá na svých vázáních a/nebo botách mnoho dalších značek, u kterých si můžete vždy ověřit specifikace, zda jsou kompatibilní s NNN. Pokud chcete získat více informací o kompatibilitě, podívejte se na našeho průvodce - Kompatibilita vázání pro běžecké a kolečkové lyže.

Systém vázání Rottefella NIS pro kolečkové lyže je další oblíbenou konstrukcí této značky. Tato konstrukce znamená, že vázání je připevněno k deskám NIS, které umožňují posun dopředu nebo dozadu a poskytují tak více poloh vázání. To je obzvláště užitečné, protože posunutí vázání dopředu zlepšuje stoupání do kopce a posunutí dozadu zajišťuje lepší stabilitu při jízdě z kopce.

Systém vázání Rottefella NNN tvoří většinu vázání a bot na kolečkových lyžích na trhu, takže máte na výběr z největší nabídky. Chcete-li najít odpovídající boty pro své nové vázání, podívejte se na naši nabídku bot na kolečkové lyže.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky