Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Rampy na BMX, funboxy a raily

Rampy na BMX pro „supertajnou“ domácí přípravu

Pokud se věnuješ freestylu na BMX, raily, rampy a funboxy jsou základní výbavou, kterou potřebuješ pro svou denní dávku zábavy. Bohužel někdy prostě nemáš čas sejít se se svým týmem na trénink ve skateparku nebo na vašem oblíbeném spotu. Nebo se ti prostě nechce čekat „ve frontě“ na BMX rail.

Řešení? Co si zkusit postavit vlastní park v garáži, na dvorku nebo někde v tvém okolí?

Ve SkatePro máme různé BMX rampy a BMX raily, takže si můžeš dopřát radosti freestylingu v podstatě kdykoliv. Samozřejmě, že možnosti domácího parku jsou trochu omezené, a v garáži pravděpodobně neskočíš stejné prásky jako na velkých rampách ve skateparku, ale přesto si můžeš dopřát kvalitní trénink grindů.

Zvol dobře velikost BMX rampy

Při výběru rampy je jedna věc klíčová — pořídit dostatečně velkou rampu, která tě dostane tak vysoko, abys mohl nebo mohla provést svůj trik. Jelikož BMX kola jsou o dost větší než například skateboardy, budeš potřebovat výkonnější rampu, která ti dá potřebnou výšku pro triky, jako jsou X-ups a tail whips.

BMX raily neboli zábradlí jsou dost podobné jiným railům, ale raily pro BMX musí být pevnější a odolnější, aby zvládly vše, co na ně naložíš.

Pokud chceš trochu okořenit své flatland triky (triky na rovině), zkus funbox. Jeho montáž je velmi snadná, můžeš si ji postavit na zahradě nebo příjezdové cestě, a navíc ji můžeš snadno kombinovat s railem nebo quarterpipe.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky