×
Menu

Údržba aggressive bruslí

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Jak dlouho vydrží aggressive brusle?

Neexistuje žádná pevně stanovená doba, po kterou vám vaše aggressive brusle vydrží, a záleží na tom, jak často je používáte. Pokud jste ve skateparku několikrát týdně, pak samozřejmě počítejte s tím, že se brusle opotřebují rychleji, než když vyrazíte do ulic jen jednou za měsíc. Ale bez ohledu na to, jak často bruslíte, je důležité provádět pravidelnou údržbu vašich aggressive inline bruslí, abyste si byli jisti, že z nich dostanete ten nejlepší výkon.

Údržba aggressive bruslí může spočívat v mnoha věcech a je to cokoli od čištění bot, aby vypadaly stále svěže, až po výměnu koleček nebo rámu.

Udržujte svá ložiska v nejlepším stavu

Mezi nejoblíbenější produkty v této kategorii patří čističe ložisek. Pravidelné čištění ložisek je jednou z nejdůležitějších částí údržby, kterou můžete provádět, a čističe ložisek vám tento proces značně usnadní a zpříjemní. Pokud si nejste jisti, jak na to, přejděte na našeho průvodce čištěním a mazáním ložisek.

Nicméně i při pravidelném čištění přijde čas, kdy se zdá, že ložiska už nejezdí tak hladce jako dřív. Pokud si tedy myslíte, že je čas na novou sadu, prohlédněte si naši nabídku ložisek pro aggressive brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky