×
MENU

Nordic brusle a off-road brusle

  Filtr
Velikost boty

Jezděte v terénu s off road bruslemi - nordic skates

Nordic brusle jsou typem inline bruslí, které byly speciálně vytvořené pro nordic skating. Nordic skating je zajímavou kombinací nordic walkingu, běhu na lyžích a inline bruslení. Při bruslení na nordic bruslích se pracuje také s hůlkami pro získání rychlosti a stability. Technika se velmi podobá bruslení na běžeckých lyží. Nordic brusle jsou skvělé pro každého inline bruslaře, který si rád vyzkouší novou inline aktivitu, a pro běžkaře, kteří chtějí trénovat i mimo sezonu. Pokud jste opravdu ambiciózní, pak si můžete prohlédnout naši nabídku kolečkových lyží, které jsou v podstatě delší variantou nordic bruslí a ještě lépe napodobují pohyb na běžeckých lyžích. Je mnoho důvodů, proč si pořídit nordic brusle. Kromě možnosti bruslit i tam, kam se bruslaři s běžnými bruslemi nedostanou, je nordic skating také skvělým sportem, který vás udrží ve formě.

Výhody nordic bruslí

Nordic skating sice můžete provozovat ve všech typech inline bruslí, ale brusle v této kategorii jsou speciálně designované právě pro tento sport. Mají zabudovaný originální brzdný systém (pro optimální trénink) a vzduchem plněná kola pro off-road bruslení.

Nordic brusle mají obvykle dvě kolečka a bota je umístěná uprostřed rámu. Velké, vzduchem plněné pneumatiky usnadňují bruslení v terénu.

Pro nordic brusle je typická tvrdá bota, která zaručuje extra ochranu. Nordic brusle mají speciální brzdné zařízení, které stalčuje brzdu proti kolečku. Brzdovou podložku lze vyměňovat.

Poznámka: Když si vybíráte hole na nordic skating, je důležité vybrat správnou délku.