Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Chrániče loktů na skateboard

  Filtr
Velikost

Je nezbytné nosit chrániče loktů při jízdě na skateboardu?

Záleží jen na vás, zda chcete chrániče loktů nosit, ale jejich pořízení vám pomůže vyhnout se odřeninám a pohmožděninám na loktech. Poškození této oblasti může mít za následek vleklé zranění, které vám může na nějakou dobu znemožnit jízdu na skateboardu.

Na trhu najdete celou řadu chráničů loktů, které se liší velikostí a tvrdostí. Tvrdé chrániče budou mít na vnější vrstvě velkou plastovou skořepinu. Měkčí chrániče kladou větší důraz na pohodlí a používají pěnovou technologii, která pomáhá tlumit případné nárazy při pádu. Co se týče velikosti, můžete si vybrat chránič, který pouze zakrývá loket, nebo delší návlek.

Nezapomeňte, že chrániče nejsou určeny pouze pro skateboarding! Nošení skateových chráničů loktů se hodí i v případě, že rádi jezdíte na longboardu nebo cruiserboardu.

Jak nosit chrániče loktů na skateboard

Chrániče byste měli nosit tak, aby byly bezpečné a přiléhavé, ale neomezovaly váš rozsah pohybu. Pokud je pro vás těžké ohnout ruku, je to známka toho, že jsou příliš těsné. Některé modely chráničů jsou vybaveny pásky na suchý zip, takže si je můžete snadno přizpůsobit své velikosti.

Jelikož měkčí chrániče jsou obvykle menší, lze je často nosit pod oblečením, zatímco větší a tvrdší chrániče je třeba nosit přes oblečení. Mnoho chráničů loktů je navíc vyrobeno v ergonomickém a lehkém provedení, což zajišťuje, že nošení ochrany nebude překážet při bruslení.

Chrániče loktů jsou jen jednou ze součástí ochranného vybavení, které byste měli při jízde na skateboardu nosit. Pokud potřebujete kompletní sadu, podívejte se na naše sady chráničů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky