×
Menu

Kolečka na freestyle koloběžku

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr
Design jádra (stredu)
Šířka náboje (hub) kolečka
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Jádro kolečka na freestyle koloběžku

Kvalita koleček pro freestyle koloběžky je velmi důležitá. Má totiž vliv na ovladatelnost celé koloběžky a průběh jízdy. Zde si můžete prohlédnout velmi kvalitní výběr těch nejlepších koleček na koloběžky. Možná hledáš výrazně barevná kolečka na frestyle koloběžku, která odpovídají tvému jízdnímu stylu, nebo hledáš sadu s maximální možnou přilnavostí. Vše, co potřebuješ, můžeš najít v této kategorii.

Kolečka na freestyle koloběžku musí být dostatečně odolná, aby ustála nárazy, kterým je jezdec vystavuje při každém dopadu.

Materiály, ze kterých se vyrábí jádro většiny freestyle koleček, jsou nylon a hliník.

Kolečka na freestyle koloběžky s hliníkovým jádrem lépe odolávají šoku, způsobeném dopady a nárazy. Jsou sice výrazně dražší než kolečka s nylonovým jádrem, ale investice se skutečně vyplatí - což pochopíš hned po první jízdě s kolečky s hliníkovým jádrem.

Při výběru koleček pro tvou freestyle koloběžku je třeba zvážit, v jakém prostředí nejčastěji koloběžíš. Pokud trikuješ zejména v indoor spotech na rampách a vertikálách, pak je lepší zvolit spíše tvrdší sadu koleček. Pokud na koloběžce také jezdíš větší vzdálenosti městem, pak je vhodnější hledat sadu s měkčími kolečky, jelikož s nimi je jízda přeci jen hladčí a pohodovější.

Kompabilita koleček na freestyle koloběžku

Kolečka na koloběžky se vyrábí v různých velikostech. Nejtypičtější je průměr 100 mm a 110 mm. Všechna kolečka nicméně nejsou kompatibilní se všemi freestyle koloběžkami. Proto nikdy nezapomeň ověřit, která velikost je kompatibilní s tvojí trikovací koloběžkou, ještě před kliknutím na tlačítko koupit.

Poznámka: Není-li v popisu produktu uvedeno jinak, většina koleček na freestyle koloběžky jsou kompletní s ložisky a spacery.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky