Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Sportovní sluneční brýle

  Filtr
Značky

Sportovní sluneční brýle a skate brýle: cool doplněk a chytrá výbava

Zde si můžeš vybrat stylové a funkční sluneční brýle, protože určitě alespoň jeden pár potřebuješ. Vyber si barvu a design a vyraž do ulic nebo do přírody v cool slunečních brýlích.

Sportovní sluneční brýle pro každý sport

Sportovní brýle jsou velmi důležité pro všechny sportovce, kteří se věnují cyklistice, bruslení na kolečkových bruslích nebo běhu na lyžích či rychlobruslení. Sportovní sluneční brýle dávají nejen odpočinout očím, ale také celkově zlepšují vidění. Fungují jako ochrana proti prachovým částicím a chrání před větrem a sluncem, více či méně dle zvoleného modelu. Sportovní sluneční brýle nejsou samozřejmě určené jen těm, kdo se věnují vytrvalostním sportům na dlouhých tratích. I když vyrážíš jen skejtovat v nejbližším okolí, skate brýle jsou stylovou a účinnou ochrannou za slunečních dní.

Sluneční brýle v naší nabídce jsou zhotovené z lehkých materiálů a dobře sedí. Některé z našich slunečních brýlí dokonce mají vyměnitelné zorníky v různých barvách, abys sis je mohl adaptovat na tvé momentální potřeby.

Skate brýle

Hledáš skate brýle, které chrání před sluncem a zároveň vypadají skvěle, když v nich skáčeš triky nebo jezdíš street s přáteli? Pak si prohlídni naši nabídku skateboardových brýlí, které jsou nejen extra módním doplňkem k tvému outfitu, ale také relax pro tvé oči.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky