Doprodej
Ušetřete až 80%  -  více než 300 produktů ve výprodeji!  -  Klikněte zde
×
MENU

Space scooter koloběžky a slidovací koloběžky

Space scooter koloběžky a slider koloběžky pro pořadnou dávku zábavy

V této kategorii najdeš space scooter koloběžky a slider koloběžky od značek, jako je Space Scooter, Slider Scooter a další.

Koloběžky od společnosti Space Scooter lze popsat jako kombinované koloběžky nebo zkrátka jako stylovou alternativu běžných koloběžek. Proč space? Při jízdě máš pocit, že kráčíš pár metrů nad zemí, jelikož deska této koloběžky se pohybuje nahoru a dolů. Koloběžky Space Scooter mohou používát jak děti, tak dospělí pro snadné a zábavné dojíždění či projížďky v parku. Rychlost na této koloběžce nabereš pumpováním zadního konce desky, což také kromě jiného znamená, že je protiskluzová griptape vrstva v této části extrémně namáhaná. Proto se na desky space scooter koloběžek lepí odolnější griptape než na běžné trikové či freestylové koloběžky a koloběžky s velkými koly. A pokud se přesto opotřebuje, její výměna je snadná a levná záležitost.

Kromě space scooter koloběžek zde také nabízíme zmíněné slidery. Koloběžky od společnosti Slider Scooter jsou designované s dvěma deskami a lze je využít řadou způsobů. Jsou designované v USA pro děti i dospělé všech věkových kategorií. Také slider scooter koloběžky jsou ideální pro dojíždění, a navíc jsou skládací, což je do města perfektní řešení.

Powerwing – vylepšená tříkolová koloběžka

Nabízíme také velmi populární koloběžku s třemi koly Powerwing Caster II od společnosti Razor. Volně upevněná kolečka ti umožní provádět dokonalé boční drifty a 360stupňové otočky snadněji než kdy předtím. Tříkolka Powerwing Caster je skvělá zábava a báječná změna, chceš-li si odpočinout od náročných triků na tvé freestylové koloběžce.