Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Kompletní BMX kola

  Filtr
Značky
BMX Wheel
Průměr kola
Náboj
Strana řetězu
Průměr osičky
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Co jsou to BMX kola?

Kola jsou tím, co pohání vaše BMX, takže je samozřejmé, že mají velký vliv na vaši jízdu a hrají důležitou roli při provádění triků a skoků nebo porážení soupeřů na závodní dráze. Freestylová BMX kola jsou navržena tak, aby byla pevná a odolná a vydržela všechny tvrdé nárazy při freestylové jízdě. Naproti tomu závodní kola BMX jsou vyrobena tak, aby byla co nejlehčí a umožnila vám dosáhnout co nejvyšší rychlosti.

Různé části BMX kola

Při nákupu nového kola je třeba vzít v úvahu různé součásti, jako jsou náboje, paprsky, ráfky a osy. Všechny jednotlivé součásti si můžete pořídit samostatně a sestavit si je sami, pokud si na to troufáte. Nebo můžete jít pohodlnější cestou a koupit si již sestavená kompletní kola, což je v podstatě standardní způsob.

Jakou velikost kol si mám pořídit?

Měli byste si pořídit kola, která vám umožní co nejpohodlnější a nejzábavnější jízdu. Nejběžnější velikost pro freestylové i závodní kola je 20palcový průměr, ale v závislosti na disciplíně můžete zvolit větší nebo menší velikost. Pokud jde o dětské modely, velikosti mohou začínat již od 14 palců. Při nákupu kol se samozřejmě musíte ujistit, že budou kompatibilní s vašim rámem a plášti.

Hledáte pláště pro svá kola? Podívejte se na naši nabídku BMX plášťů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky