Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Drátové a řetězové zámky

Jsou zámky pro freestyle koloběžky účinné?

Pokud potřebujete zaparkovat svou trikovou koloběžku, doporučujeme vám neriskovat, že ji někdo ukradne, a raději ji zajistit drátovým nebo řetěžovým zámkem. Robustní zámky, jako je zámek s karabinou nebo kabelový zámek, zloděje od pokusu o krádež odradí a zajistí, že svou koloběžku najdete tam, kde jste ji nechali. Nabídka je veliká, takže by neměl být problém najít ten správný zámek pro vaše potřeby.

Jak si vybrat správný zámek na freestyle koloběžku

Zámky na koloběžky mají různé tvary a styly. Možná chcete zámek, který se snadno používá a nosí s sebou. Zda je lepší zámek na klíč nebo na kód, o tom plně rozhodnou pouze vaše osobní preference. Zámky na klíč jsou považované za bezpečnější, ale klíč můžete ztratit. Kódové zámky s více číslicemi jsou také dostatečně bezpečné, protože je dost těžké je prolomit.

Drátové zámky, jako jsou karabinové zámky a spirálové zámky, jsou nejlepší volbou pro koloběžky, protože drát snadno prostrčíte paprsky kolečka.

Jak nejlépe zamknout freestylovou koloběžku?

Nejprve se kolem sebe porozhlédněte po něčem solidním a pevně připevněném k zemi. Může to být stojan na kola nebo sloup veřejného osvětlení. K vybranému objektu připevněte koloběžku zámkem, jehož kabel provlečete skrz paprsky předního kolečka. Některé freestylové koloběžky jsou navržené s otvory v rámu, které se k tomuto účelu výborně hodí, a takové koloběžky můžete také zajistit zámkem na kolo nebo řetězem. Visací zámky jsou také dobrou volbou, ale jsou poměrně krátké a hůř se hledá něco solidního, k čemu můžete svou koloběžku zamknout.

Hledáte další příslušenství pro svou freestyle koloběžku? Podívejte se na naši stránku s díly na freestyle koloběžky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky