×
Menu

Příslušenství pro lyžování

Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Jaké Lyžařské Doplňky Potřebuji na Lyžařskou Dovolenou?

Příprava na lyžařskou dovolenou může být náročná kvůli množství oblečení a lyžařského vybavení, které si musíte vzít s sebou. Nepřehlédněte drobné lyžařské doplňky, které vám mohou dovolenou usnadnit.

Pro lyžaře, kteří mají vlastní vybavení, patří mezi nejoblíbenější lyžařské součásti, které si můžete pořídit, lyžařské popruhy, které zajistí lyže k sobě, a zámky na lyže, aby vám lyže nikdo neukradl. Mnoho lyžařů se rozhoduje pro nákup lyžařských bot jako pro svůj první nákup a chce se o ně starat co nejlépe. Ohřívače a sušiče lyžařských bot pomáhají odstranit vlhkost z lyžařské boty a zachovat její vložky. Špičky a paty podrážek lyžařských bot lze z bezpečnostních důvodů vyměnit, jakmile se původní opotřebují.

Ohřívače Rukou a Nohou Mohou Zachránit Situaci

Ruce a nohy jsou obvykle první části těla, které v chladných dnech mrznou, nebo když jste špatně odhadli, kolik vrstev lyží máte mít na sobě. Studené ruce a nohy vám mohou opravdu zkazit radost z lyžování, proto je rozumné nosit v kapse nebo batohu vyhřívací polštářky.

Jednorázové ohřívače rukou často vydrží hřát až 12 hodin a mnoho typů produkuje teplo pouhým prasknutím ohřívací podložky nebo kontaktem se vzduchem. Stejný postup funguje i u ohřívačů nohou, ale je lepší jej provádět ve vnitřních prostorech, protože vyžaduje sundání lyžařských bot.

Kromě péče o ruce a nohy nezapomeňte pečovat také o své lyže. Pravidelné voskování a seřizování zajistí, že se vaše lyže budou při sjíždění sjezdovek cítit úžasně. Podívejte se na naše produkty pro péči o lyže - Údržba Lyží.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky