×
Menu

Příslušenství

  Filtr
Značky

Ohřívače rukou, nohou, prstů na nohou a další příslušenství

Pokud existuje jedna věc, se kterou nemůžete počítat, pak je to počasí a během mrazivých dní je téměř nemožné být neustále v teple a i přes vysoký počet vrstev chlad prostě občas pronikne dovnitř. To je holt nutné zlo všech fanoušků zimních sportů.

Jednou z věcí co můžete udělat proti mrznoucím rukám, nohám nebo prstům na nohou je pořídit si - ano, tipujete správně - ohřívače rukou, nohou nebo prostů na nohou.

Při aktivaci hřejivých polštářků vytvoříte chemickou reakci, která přináší hezky příjemný a hřejivý povrch. Polštářky mohou být umístěny do rukavic, palčáků a bot a pomohou s výkyvy teplot během celého dne.

Naše ohřívače rukou jsou od společnosti Thermopad a dosahují teploty 45°C a jejich průměrná teplota je 37°C až po dobu 12 hodin. To platí i pro ohřívače nohou. Mohou být umístěny pod vložku v botě a udrží nohy v teple téměř po celý den.

Další šikovné věci v této kategorii

V této kategorii najdete také další šikovné doplňky pro většinu zimních sportů. Zámky, multitooly, žehličky na vosk a tak dále.

Většina lidí má pouze jeden pár lyžařských bot a je zásadní, aby boty byly suché a připravené do boje každé ráno lyžařských prázdnin. Pro tento účel nabízíme různé druhy lyžařských bot a vysoušeče/ohřívače lyžáků. Ohřívače bot v naší nabídce mají ochranu proti přehřátí, takže se nemusíš bát ze si boty spálíš. Teplota se nastaví velice snadno, takže ti dáme malou radu - přidej trochu na teplotě než do bot vlezeš.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky