×
Menu

Scooter Accessories & Miscellaneous

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Sháníš poslední náhradní díly pro tvou freestyle koloběžku?

Pokud ti už chybí jen pár posledních dílů a nějaké to příslušenství, aby tvá koloběžka byla kompletní, pak jsi tady správně. V této kategorii najdeš náhradní díly, vybavení a ostatní příslušenství, které se nám nepodařilo zařadit do jiných kategorií.

Zde jsme shromáždili různá nářadí a spacery, zámky pro tvou koloběžku a praktické stojánky, se kterými svou koloběžku snadno zaparkuješ.

Pokud jezdíš také za tmy, budou se ti hodit světla, která snadno nainstaluješ, osvětlí tvou cestu a upozorní ostatní, že se právě pohybuješ po silnici.

Potřebuješ pomoc se sestavením tvé freestyle koloběžky?

Pokud tě sestavování vlastní koloběžky z jednotlivých dílů neláká, pak můžeš využít služby našeho servisu. Naši odorníci tvou novou freestyle koloběžku profesionálně sestaví z tvých náhradních dílů a seřídí ji tak, aby ti dobře sloužila. Freestylová koloběžka, aby byla výkonná a zároveň bezpečná, musí být sestavená stoprocentně správně. Nedotažené šrouby jsou nebezpečné a díly, které do sebe ne a ne zapadnout, mohou způsobit vážné bolesti hlavy. Pokud se na montáž vlastními silami necítíš, potom ji můžeš svěřit našim profesionálům.

Máš-li jakékoliv otázky, týkající se dílů pro freestyle koloběžku, neváhej nám napsat, rádi se pokusíme poradit.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky