Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Příslušenství na koloběžku

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Jaké jsou různé druhy příslušenství pro koloběžky?

Správné příslušenství pro koloběžky je nezbytné pro každého, kdo chce vylepšit a upravit svou sestavu. Tato kategorie obsahuje veškeré příslušenství pro koloběžky a různé předměty, které se mohou hodit pro profi koloběžky, včetně skate tools, koncovek řídítek a stojanů na koloběžky.

Skate tool, známé také jako nářadí na koloběžky, by mělo být jednou z prvních věcí, o jejichž pořízení by měl každý jezdec na koloběžce uvažovat. Toto nářadí ve tvaru T je nezbytné pro upevnění všech uvolněných šroubů.

Možná byste také měli zvážit výměnu koncovek vašich řídítek. Koncovky řídítek zlepšují životnost vašeho nastavení a zabraňují poškození řídítek. Naopak stojany na koloběžkymohou být vhodným doplňkem, který zajistí, aby vaše koloběžka měla stabilní místo k odpočinku, když jste venku.

Mohu si sestavit vlastní koloběžku?

I když se mnoho koloběžek prodává již smontovaných, pokud se cítíte dostatečně sebevědomí, je možné si postavit vlastní koloběžku od základu. Jen se ujistěte, že máte všechny správné díly a vhodné nářadí k sestavení vaší konstrukce. Mladí lidé by měli mít při sestavování koloběžky dohled dospělé osoby.

Jestliže byste si chtěli sestavit koloběžku dle vašich představ, ale nevíte, jak na to, podívejte se na naši službu stavby koloběžek na zakázku. Pokud si chcete sestavit koloběžku sami, ale potřebujete nějaký návod, podívejte se na našeho průvodce Jak sestavit freestyle koloběžku.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky