×
Menu

Postav si koloběžku

Sestavte si svou koloběžky teď a tady

Náš online nástroj Custom Scooter Builder (Postav si svou koloběžku) si naši zákazníci velmi oblíbili. A proto jsme se v polovině roku 2017 rozhodli zainvestovat další zdroje do aktualizace, optimalizace a zdokonalení tohoto nástroje na sestavení koloběžky.

Nástroj Stavba freestyle koloběžky vám nejen nabízí různé kombinace dílů, ale také průběžně zobrazuje koloběžku, kterou budujete. Takže uvidíte, jak vaše nová, na míru postavená custom freestyle koloběžka přichází na svět.

Často máme speciální slevy a odměny pro ty z vás, kteří se rozhodli pořídit si custom koloběžku. Proto neváhejte a navštivte tuto stránku co nejčastěji, abyste naše nabídky nezmeškali.

Funkce nástroje Stavba freestyle koloběžky

Nejprve si v tomto nástroji navrhnete vlastní koloběžku a naši experti ji poté podle vašeho designu pro vás sestaví. Na výběr je neuvěřitelné množství dílů na koloběžky od těch nejlepších značek na trhu a náš nástroj pro stavbu freestyle koloběžky se postará, že všechny vybrané díly jsou vzájemně kompatibilní.

Sestavení custom freestyle koloběžky je časově náročný proces. Musíte si vyhledat info o všech dílech, ujistit se, že jsou kompatibilní, díly zakoupit a nakonec koloběžku postavit. Nástroj Postav si svou koloběžku celý proces podstatně zkrátí a vám se do ruky dostane rychle a profesionálně sestavená koloběžka.

Jak na stavbu vlastní freestyle koloběžky?

Navrhnout si vlastní koloběžku je s tímto nástrojem na stavbu koloběžky snadné. Pokaždé, když vyberete nový díl, zobrazí se nové komponenty, které jsou s již vybranými kousky kompatibilní. Když kliknete na díl na koloběžku, uvidíte všechny důležité specifikace, jako je hmotnost, barva a cena.

Poznámka:

  • Pokud je koloběžka v procesu montáže, ať už ji provádíte vy nebo naši experti, díly už nelze vrátit.
  • Pokud kombinujete komponenty od různých značek, je někdy nutné přidat další součástky, aby si tyto díly navzájem sedly. Tyto další součástky vám nebudeme účtovat. Typicky k tomu dochází, pokud si pro svou koloběžku zvolíte SCS kompresi.

Sdílejte svou custom freestyle koloběžku s přáteli

Až skončíte s designováním své zbrusu nové koloběžky, nemusíte čekat, až ji pošta doručí k vašim dveřím. Svým přátelům nebo rodičům se jí můžete pochlubit okamžitě. Přidali jsme tlačítko „Sdílet“, abyste svůj stroj mohli zveřejnit online každému na očích.

A nakonec dodáme jen: navrhněte, postavte a GO!

Odstranění dříve zvolené části může ovlivnit několik částí
vybraných později, z důvodu nekompatibility.


Pokračovat
SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky