×
Menu

Postav si koloběžku

Postav si koloběžku

Náš nástroj pro sestavení custom koloběžky vždy sklízel chválu a slavil úspěchy. A proto jsme se v polovině roku 2017 rozhodli investovat další prostředky do jeho modernizace, optimalizace a vylepšení.

Kromě miliard různých kombinací součástí má náš nástroj pro sestavování koloběžky unikátní grafické rozložení, díky kterému máš možnost vizualizovat si design tvořené koloběžky během celého procesu. Můžeš sledovat jak tvoje koloběžka vzniká a kontrolovat veškeré relevantní specifikace jako například váhu, barvu a cenu na různých částech.

Často máme speciální slevy a nebo dárky pro ty, kteří náš nástroj pro stavění koloběžky využívají, takže se čas od času zastav a mrkni na naše speciální slevy.

Vlastnosti nástroje pro sestavení pro custom koloběžky

Pokud vytvoříš svou koloběžku pomocí tohoto nástroje, získáš výhodnou možnost sám či sama si koloběžku navrhnout, ale nebudeš ji muset sestavovat — o to se postarají naši experti. Zároveň máš jistotu, že veškeré prezentované komponenty v každém kroku jsou vzájemně kompatibilní. Máme široký výběr součástí od těch nejlepších značek na trhu, a tak budeš mít možnost koloběžku sestavit přesně podle tvých preferencí.

Pokud si zvolíš sestavení koloběžky pomocí tohoto nástroje, připrav se na to, že to bude chvíli trvat. Nejdříve musíš vybrat jednotlivé součásti a ujistit se, že jsou kompatibilní, pak musíš jednotlivé součásti získat, a to někdy může být i z několika obchodů, a nakonec koloběžku musíš sestavit. Výhodou tohoto procesu je to, že můžeš získat custom koloběžku přesně podle tvých požadavků a přání.

Jak vytvoříš vlastní koloběžku?

S tímto nástrojem pro sestavení koloběžky je návrh koloběžky snadný. Pokaždé když vybereš nějakou součást, zobrazí se tí nový výběr dalších kompatibilních součástí se všemi již vybranými. Kliknutím na specifický díl uvidíš veškeré relevatní specifikace, jako například váhu, barvu, cenu atd. Zároveň uvidíš celkovou cenu koloběžky, a tak máš možnost kontrolovat, jestli jsi už nepřekročil svůj rozpočet.

Poznámka:

  • Součásti nelze vrátit v případě, že koloběžku naši experti již sestavili.
  • Pokud smícháš součásti od různých značek, pak bys měl či měla znát, jak tyto součásti správně zkombinovat. Navíc bude možná potřeba přidání dalších součástí. Pokud tvou koloběžku sestavíme my, tyto extra díly ti nebudeme účtovat. Jedná se hlavně o případy, které často vznikají při výběru SCS kompresního systému.

Sdílej svou custom koloběžku s přáteli na Facebooku

Pokud máš hotovo, nemusíš čekat na pošťáka až ti koloběžku doručí, abys ji mohli ukázat přátelům. Náš nástroj pro stavbu custom koloběžek má tlačítko „Sdílet“, díky kterému máš možnost ukázat přátelům na Facebooku svou novou custom koloběžku.

Zbývá dodat už jediné: připrav se, pozor, začni stavět!

Odstranění dříve zvolené části může ovlivnit několik částí
vybraných později, z důvodu nekompatibility.


Pokračovat
SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky