Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Příslušenství pro inline hokej

Dobré vědět

Nejlepší příslušenství pro inline hokej

Inline hokej nebo hokej na kolečkových bruslích je nejoblíbenější týmový sport, který se hraje na inline bruslích. Systém hry a její pravidla jsou celkem jednoduché a velmi podobné zimní variantě - lednímu hokeji.

Máme širokou nabídku vybavení na inline hokej pro každého, kdo se intenzivně věnuje tomuto sportu. V této kategori najdete také několik suspenzorů. Suspenzor je velmi praktický a důležitý chránič pro každého, kdo začíná hrát inline hokej.

Dále nabízíme osy a šrouby pro hokejové inline brusle, které nejčastěji mají v podvozku tkz. hi-lo setup, kdy jsou přední kolečka menší než zadní dvě. Tento setup zlepšuje ovladatelnost bruslí a umožňuje hráči vytvářet ostré otočky.

Hokej na kolečkových bruslích je velmi intenzivní sport, není tudíž neobvyklé, že nohy uzavřené v pevných skeletech bruslí začnou vydávat zajímavé pachy. Proto v této kategorii nechybí ani dezinfekční spreje, které brání vzniku nepříjemných pachů a odhání bakterie. Lze jimi též prodloužit životnost vašich bruslí, a tudíž z dlouhodobého hlediska ušetřit.

Možná by se vám hodila brzda

Ačkoliv se při inline hokeji zpravidla brzdí technikou „hockey stop“, někteří hráči stále dávají přednost brzdičkám. Zejména začínající hráči, kteří ještě nejsou příliš uvyklí brzdit smykem, se budou cítit lépe s kvalitní brzdou v podvozku.

Brzdící systémy v této kategorii nejsou kompatibilní se všemi typy kolečkových bruslí a lze je používat pouze s kolečky do velikosti 110 mm. Ale jelikož jsme ještě nepotkali hráče inline hokeje, který by jezdil s tak velkými kolečky, neměl byste mít při výběru brzdy žádné potíže.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky