Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Dětské inline brusle (věk 3+)

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost boty
Nastavitelná velikost boty
Úroveň dovedností
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Jsou moje děti připravené na inline brusle?

Inline bruslení je pro vaše děti skvělým cvičením a sportem, který jim poskytne nespočet hodin zábavy a který lze provozovat na ulicích nebo na vydlážděných dvorcích.

Chcete-li zjistit, zda je vaše dítě připraveno na bruslení, vezměte v úvahu jeho sílu a vytrvalost, schopnost udržet rovnováhu, rozsah pozornosti a celkovou koordinaci.

Obvykle jsou na výuku inline bruslení připraveny malé děti ve věku tří až čtyř let, které již běhají po domě. Je rozumné děti s tímto sportem seznámit tak, že je přihlásíte do kurzů bruslení. Pod dohledem profesionálního dospělého se mohou naučit bruslit bezpečně a efektivně.

Výběr správných dětských inline bruslí

Inline brusle pro děti by měly být pohodlné, dobře padnout a mít dlouhou životnost. Při výběru dětských inline bruslí pro rekreační bruslení zvažte následující - typ boty, velikost nohy a velikost koleček.

Inline boty mohou být tvrdé nebo měkké. Tvrdé boty poskytují vyšší oporu kotníku a kontrolu, zatímco měkké boty jsou prodyšné a poskytují vyšší pohodlí. Dětské nohy rychle rostou. Proto jsou inline brusle pro děti vybaveny nastavitelnými velikostmi, aby vydržely několik sezón. Při výběru nového páru bruslí nestavte své rozhodnutí na velikosti boty: změřte nohu svého dítěte a podívejte se do tabulky velikostí, abyste našli správnou velikost.

Brusle pro děti jsou často vybaveny malými kolečky. Kolečka o průměru 64 mm až 76 mm jsou ideální pro začínající děti, protože nabízejí mírnou rychlost a optimální kontrolu při bruslení.

Chrániče jsou nutností

Děti by měly při jízdě na bruslích vždy nosit ochranné pomůcky a být pod dohledem dospělé osoby. Přilba, chrániče kolen, loktů a zápěstí jsou základní ochrannou výbavou, kterou by děti měly nosit vždy.

Podívejte se na naši stránku s ochranným vybavením na bruslení a nechte své děti naučit se bruslit bezpečně.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky