×
Menu

Tubing - tahací kruhy

Tahací kruhy - „fun tube“ legrace za motorovým člunem

Tahací kruhy nebo také tahací hračky (anglicky označované jako towable tubes nebo fun tube) jsou vodní nafukovací kruhy a jiné hračky, speciálně designované pro rekreační účely. Takový nafukovací tahací kruh, vybavený kotevním poutkem, stačí zaháknout za motorový člun speciálním tažným lanem a zábava může začít.

Není nám zcela jasné, kdy se nafukovací vlečné hračky začaly používat ke komerčním účelům, ale k aktivitám na vodě patří již po desetiletí. Jejich moderní současná verze se samozřejmě výrazně liší od tradičních černých duší od traktoru, na kterých se mnozí z nás vyřádili jako děti. Současné barevné tažné hračky jsou vyrobené z odolných materiálů, jako je velmi kvalitní nylonový vnější obal a vnitřní PVC duše.

Tubing je zábava pro všechny

Nafukovací tažné hračky se liší svým designem, mohou být kruhové jako děravá kobliha nebo mít třeba tvar banánu. Některé jsou jednomístné, jiné svezou celou rodinu, abyste si mohli užít adrenalín z rychlé jízdy společně. Rozjeďte to rychle nebo pomaleji (záleží, jak moc vás chce kapitán člunu „potrápit“) a užijte si mega adrenalín, který si může dopřát opravdu každý.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky