Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Off-road bruslení

Off-road bruslení spojuje sport a přírodu

Off-road bruslení, nazývané také terénní bruslení, je forma inline bruslení v terénních podmínkách, jako jsou prašné cesty, horské stezky a lesní cesty. Kvůli drsným a nerovným povrchům není terénní inline bruslení možné provádět s běžnými inline bruslemi. A to z toho důvodu, že fitness brusle jsou vybaveny menšími kolečky a ložisky, které nejsou určené pro offroadové tratě.

Pokud si opravdu přejete zdolat lesní stezky a prozkoumat přírodu bez ohledu na povrch a počasí, potřebujete robustní terénní brusle s velkými pneumatikami. Terénní inline bruslení je nejvhodnější pro zkušenější bruslaře, kteří již mají dobrou rovnováhu, znají drsné povrchy a rádi tráví čas v přírodě.

Různé styly jízdy na off-road bruslích

Terénní bruslení lze rozdělit na dva bruslařské styly; sjezdové a běžecké. Běžecké bruslení je kombinací Nordic walking, kolečkových lyží a kolečkových bruslí. Tento typ bruslení se provádí s pomocí dvou holí, které vám pomohou na nerovném terénu. Běžecké bruslení se navíc provádí na bruslích poze se dvěma kolečky, podobně jako na kolečkových lyžích.

Sjezdové terénní bruslení se obvykle provádí v kopcovitějších oblastech, kde můžete brusle použít k jízdě po travnatých nebo prašných kopcích za všech povětrnostních podmínek-dokonce i za sněhu. Aby se však předešlo zraněním, nedoporučujeme jízdu na příliš prudkých kopcích. Bruslení zaměřené na sjezd se obvykle provádí bez holí a s tříkolečkovými bruslemi.

Jestliže máte zájem o rekreační bruslení či fitness bruslení na hladkém povrchu, podívejte se na naše Kolečkové Brusle a Freeskates kategorie.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky